Yüzdeki çillere ,lekelere kesin sonuç!!!1

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yüzdeki çillere ,lekelere kesin sonuç!!
    lekelere kesin çözüm yüzdeki lekelerin giderilmesi çillere kesin çözüm çillere elma sirkesi yüzdeki
    Arkadaşlar yeni duydugum ve sonucuna birebir şahit olduğum ciltteki çilleri falan gidermek için bir yöntemi sizlerle paylaşmak istedim.Yapması biraz güç olabilir tiksinebilirsinizde ama sonucu gerçekten mükemmel..

Yüzünüzdeki çilleri lekeleri gidermek ,bebek gibi bir yüze sahip olmak istiyorsanız her sabah yüzünüze kendi çişinizi sürün biraz bekletin ve yıkayın bunu bir ay boyunca yaptığınızda kesin sonuç elde edeceğinizi gözlerinizle görürsünüz.Bir aylık tatilim sırasında arkadaşım denedi ve şimdi yüzü bebek gibi önceki hali ise bakılmaz haldeydi. Denemek isteyen arkadaşlar cesurum katlanırım diyorsanız işte size tavsiye

Son düzenleme: 3 Eylül 2009
  2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    :S:S biraz tuhaf oldum ben ya :D Bende hafif çil var burnumun üstünde. Çilleri olanlar okusun bakalım kim deneyecek sitemizden. :D
    Bilgi için teşekkürler canım :)

3. sahra85

sahra85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hadii yaa... benim de bir arkadaşımın var, söylesem mi ki, hadi kötü olursa, korkarım ben... ama gerçekten düzelme ihtimali de varr... ne yapsam acaba, söylesem mi bu fikri?? :S

4. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar gercekten tanık oldum düzeldiğine iş biraz cesarette.Şimdiki halini gördügümde yüzü bebek gibi arkadaşımın.Bende denemeyi düşünüyorum ama cesaretim yok nasıl sürücem falan gibi ama şimdide annem sürmeye başaldı yüzüne bakayım onda nasıl olacak varsa cesaretli denesin

Son düzenleme: 16 Ağustos 2009
  5. mervişim

mervişim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde çillerim var ama buna cesaret edemem heralde

6. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaslar bende bunu daha önce duymustum gercekten ıse yarıyor
    ben ce çok fazla iğrencek bişeyde yok sonuçta güzel bir cilde sahip olmak var

7. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    zagaya katılıyorum zaten kendi salgıladıgınız bişey :D:D bence igrenecek bişey yok annem yüzüne 1 haftadır deniyor ve belli etmeye basladı ciller yavas yavas kayboluyor.

8. öslemmm

öslemmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ıyhhh bı tuhaf oldum ama yaaaa cesaret edemenm asla yahu

9. bernaaraz

bernaaraz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bişey merak ediyorum peki ne kadar bekleticez

10. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Ne kadar bekletmek istersen çok az bir zamanda olur çok uzun bir zamanda o sana kalmış bişey.

11. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende sarılığa iyi geldiğini duymuştum ama onda içiliyormuş:D

12. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :shootout:bu gerçekmi agzım açık kaldı

13. mumisigi

mumisigi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    daha başka çözüm sunan varsa ben onu deniyim benimde güneş ve sivilce lekesi problemim var

14. mumisigi

mumisigi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    başka bi çözüm öneren yokmu

15. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim uyguladığım bir yöntem var elma sirkesi sürüyorum yüzüme kaç yıldır hiçbir yan etkisi yok.Ama segreltmek gerekiyor kullanırken..
    Ben bir çay bardağının yarsına su koyuyorum ve bir çorba kaşıgı elma sirkesi ilave edip yüzümü sürüp bayagı bir bekletiyorum.Yüzümü hiç olmadığı kadar yumuşatıyor ve yüzdeki lekelere, çillere, sivilcelere gayet iyi geliyor.

Yüzdeki çillere ,lekelere kesin sonuç!!!1 konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çiller ve lekeler için cilt bakımı önerileri

şap cilt cilt şapı şapı nedir iha yüz Bu losyonlar veya macunlar cildin rengini açar. Ancak, hafif de kurutucu olduklarından, uygulama genel olarak 15-20 dakikayı aşmamalıdır. Kuşkusuz, bu süre çilin, lekenin ve cildin cinsine göre değişebilir. Başlangıçta kısa sürelerle uygulanmalıdır, her uygula*madan sonra yüzü kireçsiz ılık su ile yıkayıp, yüze nemlendirici ve*ya besleyici bir krem...
  2. cilt lekelerine kesin çözüm

cilt lekelerine son! cilt lekelerine son cilt lekelerine ilaç soyma ilaçları lekelere son lekeye cildinizdeki sivilce,doğum,güneş vs vs lekelerinizi gidermek için bir kaç öneri;) Cilt lekeleri kabusunuz olmasın İşte kurtulmanın yolları... Yazın tadı bir başka oluyor. Deniz, kum güneş, hafif giyisiler.. Ancak her güzelliğin de bir cefası muhakkak oluyor. Bunlardan biri de ciltteki...
  3. Cilt Lekeleri için kolay Bir Maske ve Kesin sonuç

cilt lekeleri için maske cilt lekeleri maskesi lekelerine maske maskeleri leke maskesi Genellikle her bayanın 10 bayandan 7`sinde cilt lekesi vardır ve bundan eminimki şikayetçidir hiçbir bayan ben lekelerimi seviyorum demez bunun için kremler,maskeler ,farklı farklı uygulamalar hatta benim tanık oldugum estetik bile yaptırıyolar.Ama bence bunların hiç birine gerek yok kendi maskenizi...
  4. Yüzdeki çiller geçer mi?

yüzdeki ciller için krem çil geçer mi çil geçermi Kadınlar çok takıntılıdır bu konuda. Yüzlerindeki o sevimli çiller bile bazen bazı kadınlara itici gelebilir.Oysa o çiller ne kadar masum ve sevimlidir.Yok, ben çilleri sevmiyorum, yüzümdeki çiller geçsin diye ısrar ediyorsanız tamam, size çillerinizden kurtulmanız için doğal teknikler buldum:D Suna Dumankaya yüzdeki çillerin geçmesi için...
  5. yüzdeki doğum lekelerinin tedavisi

Yüzdeki doğum lekelerinin bilinen bir tedavisi yada bitkisel bir yöntemi varmı arkadaşlarım teşekkür ediyorum herkese iyi akşamlar dilerim.

Sayfayı Paylaş