gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Yüzdeki kılcal damarlar için..

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

yüzdeki kılcal damarlar yüzdekikılcaldamarlar Melişler genellikle kış mevsiminde daha çok meydana çıkan yüzdeki kılcal damarlar için evde uygulayabileceğiniz bir tarif..:tik:
    Aşağıda tarifi verilen bu tip cildi sakinleştirirler.
    Tonikler,
    Dikkat;Yüz sularını sadece temizlenmiş cilde sürün
    Malzemeler;4_5 adet şamdan çiçeği
    Uygulama;Şamdan çiçeğini parçalayıp bir bardak kaynar suya atın .20 dk bekletip süzerek soğuttuktan sonra akşam,sabah temiz yüzünüze sürün.Kuruduktan sonra ise üzerine normal kreminizi uygulayın.
    Etkisi;Cildin genç kalmasını sağlar ve tamir eder.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Teşekkürler tatlımm

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
Yüzdeki kılcal damarlar için.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damar SÖzler nickler facebook için

Damar SÖzler nickler facebook için

Damar SÖzler alemci sözler alemci sözleri damar sözler diyarbakır damar sözleri diyarbakır Yağmuru kıskandım sana dokundu diye,rüzgara kızdım kokunu çaldı diye,kaderime küstüm bana imkansızsın diye,birtek geceleri sevdim seni rüyalarıma yolladı diye... Arkadaş sen hiç ölümün gölgesinde özgürlüğü yaşadınmı kahpesine ibnesine kurşun yağdırdınmı hiç bir garibanın elinden tutupta kadere rest...
  2. Cildiniz kuruyup kırışmaya başladıysa kılcal damarlar fark ediliyorsa.işte çözüm!!!

Cildiniz kuruyup kırışmaya başladıysa kılcal damarlar fark ediliyorsa.işte çözüm!!!

eminim bu konu bir çok hemcinsimin yüzünü güldürecek bir konudur:) uzamanlarımız sağ olsunlar:) Mahmure uzmanlarından Dr.Emre Çiçek Oksijen Terapi'yle ilgili şu bilgileri veriyor: Cildiniz kuruyup kırışmaya başladıysa, kılcal damarlar fark ediliyorsa, Oksijen Terapi bu şikayetlerinizin yokolması için en ideal tedavilerden biridir. Cildin üzerine uyguladığımız vitamin ve mineralleri...
  3. Kılcal Damarları Olanlar İçin Maske Formülü

Kılcal Damarları Olanlar İçin Maske Formülü

avil krem kılcal damar kremi yüzdeki kılcal damarlar için maske damar kremleri yüzdeki damarlar icin krem Kendi kendinize kolayca uygulayabileceğiniz mucize formülleri ile doğal yöntemlerle güzelliğinize güzellik katın. Malzeme: Bir tutam taze kara üzüm Bir tatlı kaşığı bal Bir sıkımlık Avil krem Bir kaşık yulaf nişastası Uygulama: Malzemeler mikserde karıştırılıp cilde maske olarak...
  4. kılcal damar çatlaması

kılcal damar çatlaması

peniste varis kılcal damar çatlaması Kılcal damarların çatlamasında ki nedenler nelerdir ve ne yapılması gerektiği hakkında bilgiler, tedavisi yöntemi nasıl olur? Varis ve damar çatlamaları ile ilgili bilgiler Belirli bir yaştan sonra, özellikle 65 yaşını geçen insanların yüzde 75′inde varis hastalığına rastlanır. Kadın veya erkek olmanız bir şey değiştirmez, varisler her iki cinsin...
  5. Damar Tıkanıklığı İçin Şifalı Bitkiler

Damar Tıkanıklığı İçin Şifalı Bitkiler

damar tıkanıklığına bitkisel çözüm, damar tıkanıklığı için şifalı bitkiler Damar tıkanıklığı tedavisinde kullanılan şifalı bitkiler ve doğal çözüm önerilerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Damar sertliği ve tıkanıklığı için sinameki etkili bir bitkidir. Kullanımı: Sinameki, limon ve oğul otu ile kaynatılıp balla tatlandırılarak 1′er su bardağı içilir. Balgam Söktürücü Baş Ağrısı Cilt...

Sayfayı Paylaş