gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Yüzler birlesti bakin ne oldu

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yüzler birlesti bakin ne oldu

mıdem acayıp oldu yaaa...

emegıne saglık

Yüzler birlesti bakin ne oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuşum Aydın ın yüzüne ne oldu?

Kuşum Aydın ın yüzüne ne oldu?

Kuşum Aydın ın yüzüne ne oldu? Gördünüz mü sabanın programında adamın yüzü bir garip olmuş melekler ben gördüm ama ne olduğunu öğrenemedim acil çıktım :S
  2. Yumurta kartonu bakın ne olmuş

Yumurta kartonu bakın ne olmuş

Çekmece düzenleyicisi Yumurta kartonundan düzenleyici yapmak Atmayın değerlendirin adlı yazı dizimizin yeni bölümüyle karşınızdayım meleklerim:) bunu akıl eden vatandaşa bravo demek istiyorum. Bugüne kadar o kadar çok yumurta kabı attım ki sayısı belli değil. yumurtayı çok seviyoruz da. Bakın yumurta kartonundan çekmece düzenleyici yapımı;
  3. Eski yatak bakın ne olmuş

Eski yatak bakın ne olmuş

eski yatak değerlendirme farklı çiçeklik Bahçeniz için dekoratif saksı arıyorsanız bu çiçeklik örneğini inceleyebilirsiniz meleklerim. Ferforje eski bir yatak renkli çiçeklerle dekoratif çiçekliğe dönüşmüş. Eski yataktan çiçeklik bahçeye hoş bir hava katmış.
  4. Ebru Şallı'nın Yüzüne Ne Oldu?

Ebru Şallı'nın Yüzüne Ne Oldu?

ebru şallı, ebru şallı haberleri, ebru şallı hakkında Sevgili melekler, geçtiğimiz haftalarda 11 yıllık eşinden boşanna Ebru Şallı'yı görenler gözlerine inanamadı. Bir davette görüntülenen Şallı'nın yüzündeki şilik dikkat çekiciydi. "Yüzünüze bir şey yaptırdınız mı?" soruları karşısında gülümseyerek "Hayır hiçbir şey yok. Estetik olsa söylerdim" diye cevap veren Şallı'nın...

Sayfayı Paylaş