gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Yüzme Bilmiyor Bu Ünlüler

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

yüzme bilmeyen, ünlüler, kimlerdir, neden bilmiyor, sebebleri, hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz

Sahillerde bikinileriyle görüntülenen bazı ünlülerin aslında yüzme bilmediğini hatta denizden ölesiye korktuğunu biliyor musunuz. İşte su fobisi olan ve bu yüzden yüzemeyen ünlüler.

Güzide Duran mankenlik yaptığı dönemde Antalya'da bir otelin açılışına katıldı. Bir ara sahilde durup dalgalarla oynayan Duran denize girmesi konusunda ısrar edilince sakladığı gerçeği de dile getirdi.

Önce "deniz dalgalı" diye teklifi geri çevirdi.
    Daha sonra jet ski'ye binmesi için ısrar edilince bu kez yüzme bilmediğini söyledi.

Genç oyuncu Onur Bildi'nin yüzme bilmediği de film çekimi sırasında ortaya çıktı.

Aşk Geliyorum Demez adlı filmin çekimleri sırasında senaryo gereği bir boğulma sahnesinde rol alacaktı Buldu. Filmin başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman da onu kurtaracaktı. İşte o sahne çekilirken Buldu gerçekten de boğulma tehlikesi atlatmış.

Milyonlarca seyircinin Lost dizisiyle tanıdığı Evangeline Lilly de çekimler başladığında yüzme bilmiyormuş.

Çünkü su korkusu varmış güzel yıldızın
    Fakat sonra yüzmeyi öğrenmiş ve özellikle de okyanusta olmanın keyfini hiçbir şeye değişmemeye başlamış
    Fakat sonra yüzmeyi öğrenmiş ve özellikle de okyanusta olmanın keyfini hiçbir şeye değişmemeye başlamış.

Güzel bir evi ve bahçesinde de şık bir yüzme havuzu var. Ama ***** yıldız Eva Mendes yüzmeyi bilmiyor. Çünkü o da sudan korkuyor.

Sevgilisiyle çıktığı tatilde yüzmeye yardımcı 'makarna' ile denize girerken görüntülenmişti

Herkes Carmen Electra'yı Sahil Güvenlik dizisindeki cankurtaran rolüyle tanıdı. Ama o doğru dürüst yüzme bile bilmiyor.

Electra genellikle plajda paparazzilere bikinisiyle poz verirken görüntüleniyor.

Ama gerçekten yoğun bir su korkusu var ve bu bazen onun su kenarlarında panik atak geçirmesine bile neden oluyor.

Aynalardan nefret eden Sandra Bullock'un su korkusu da var.

Bunun temelinde yatan neden ise güzel yıldızın yıllar önce göle düşüp başını taşa vurması. Bullock da kimi zaman sahilde bikinisiyle görüntüleniyor.

Cristina Ricci'nin korkusu ise ilginç. Denizde yüzmekten korkuyor çünkü köpekbalığı fobisi var.

Çünkü yıldız havuzda da tek başına yüzmeye de korkuyor. "Tam yüzerken bir sihirli kapının açılacağını ve oradan köpekbalıklarının havuza dolacağını düşünüyorum" diye açıklıyor bu korkusunu.

Rihanna defalarca denizde ya da havuzda görüntülendi. Ama onun da suyla ve yüzmeyle ilgili sorunları var.

Snoop Dogg da yüzme bilmeyen ünlülerden.

2. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    su fobisi kötü çünkü ben dede var

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    rihanna yüzme bilmiyor! fobisi var aaay bilmiyordumm gerçekten çok görüntüleniyodu

Yüzme Bilmiyor Bu Ünlüler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlü bir öyküdür bu...

Ünlü bir öyküdür bu...

Ünlü bir öyküdür bu. Bir imparator sabah gezintisi sırasında bir dilenciye rastlar. 'Dile benden ne dilersen' der. Dilenci güler ve: 'Sanki dileğimi gerçekleştirebilecekmiş gibi soruyorsunuz.' diye yanıtlar. Kral alınır ve söyleşi koyulaşır....Pek tabii her dediğini yerine getirebilirim. Sen söyle hele; ne istiyorsun? 'Söz vermeden önce iki kez düşünün kralım'. Dilenci sıradan bir dilenci...
  2. bilmiyorum...

bilmiyorum...

size esiniz,bundan boyle sen kendi hayatini ben kendi hayatimi yasiyim,biktim artik senden ,,derse ne yaparsiniz....
  3. Bu ünlüleri tanıdınız mı?

Bu ünlüleri tanıdınız mı?

Nasıl da geçiyor zaman, nasıl da değişiyor insan! Üçü de bugünün çok ünlü isimleri... Biraz zaman, biraz estetik müdahalesi, çok değişmiş üçü de... Peki siz tanıyabildiniz mi?.. Engin Günaydın ile Özge Özberk'in sayfada gördüğünüz bu "eski fotoğrafları" Beşiktaş Kültür Merkezi'nin fuayesindeki panodan takıldı gözüme... İlk gösterisini 24 Şubat 1995 tarihinde yapan, 464 gösteride...
  4. bilmiyorum

bilmiyorum

Ya. Bu uygulama ne işe yarıyor???
  5. bilmiyorum

bilmiyorum

bu nasil istir bilmiyorum tum terslikler bende sorularima cevap alamiyorum yayinlanmiyor bile benim durumum cok ilginc ben temmuzun 4 de adet oldum ve suan yine adetim ilginc olan taraf ise adet olmadan 10 gun oncesinde kasik agrilarim basladi rahmim disari cikacak gibi baski yapmaya basladi migde bulantim ve atesim surekli yuksekti doktora gittim hamile olabilirsin dedi ancak adet oldum ve...

Sayfayı Paylaş