gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yüzü İnce Gösteren Saç Modelleri istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar benim yüzüm çok iri yani kilolu diyebilirim sizden yüzümü ince gösterecek beni az daha zarif kılacak bir saç modeli önerisi istiyorum mümkünse Yüzü İnce Gösteren Saç Modelleri paylaşırsanız çok sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yüzü İnce Gösteren Saç Modelleri istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yüzünüzün şekline göre saç modeli!

yüzünüzün şekline göre saç modeli!

kafa şekline göre saç modelleri kafa yapısına göre saç modelleri kafaya modeli yuvarlak uzun suratlar için Bunun için önce yüz şekillerini bilmeliyiz. Yedi çeşit yüz şekli vardır. Bir yüzü oluşturan yedi şekil aşağıdaki gibidir. Saçımızı kestirmeye karar vermeden önce ne istediğimize karar vermeliyiz. Saçımız mı ön planda olsun ,yoksa yüzümüz mü? İşte yüz şekillerine göre ideal saç...
  2. ince ve zarif gösteren gelinlik modelleri

ince ve zarif gösteren gelinlik modelleri

uzun gösteren gelinlik modelleri zayıf gösteren gelinlik modelleri ince beli ince beli Sizi olduğunuzdan daha ince zarif gösteren, sadeliği ön planda olan ve bir o kadarda şıklığıyla gözleri sizin üzerinize kitleyecek olan gelinlik modelleri:)
  3. Yuvarlak yüze saç modelleri

Yuvarlak yüze saç modelleri

yuvarlak yüz için saç kesimi yuvarlak yüzler için saç modelleri Benim gibi yuvarlak bir yüz hatlarına sahip olan Melek'lerimiz ve saç modelini değiştirmek isteyen üyelerimiz için, yuvarlak yüze yakışan saç modelleri önerilerinde bulunuyorum bu sayfamızda arkadaşlarım :) Asimetrik Kesim Yuvarlak yüz, uzunlu kısalı bir saç modeli ile harika görünebilir. Bir de yan tarafa doğru sabitlenmiş...
  4. Hangi Saç Modelleri Yüzünüzü İnce Gösterir Biliyor musunuz ?

Hangi Saç Modelleri Yüzünüzü İnce Gösterir Biliyor musunuz ?

yüzü ince gösteren saç kesimleri yüzü ince gösteren saç modelleri Sevgili melekler, bazen vücut gayet ince olsa da yüz toplu görünebilir. Ne kadar kilo verirseniz verin vücudunuzdan gider, yüzünüz yine toplu kalır. Bu yapısal bir durumdur. Böyle bir durumda kilo vermeye çalışmak yerine ufak tefek hilelere başvurmak en doğrusudur. Bu yazımızda anlatacağımız gibi yüzü ince gösteren saç...
  5. kısa saç modelleri istiyorum

kısa saç modelleri istiyorum

selam uzun bir süredir saçlarım uzun modelde kullanıyorum ama artık çok sıkıldım sürekli yıkayıp şekil vermek özellikle kışın çok zor oluyor bana şöyle modern havalı kısa saç modelleri tavsiye edermisiniz. Bu aradamümkünse kısa saç modelleri sarı saç renginden olursa sevinirim ama çokda önemli değil modeli beğenimde ben onu sarı yaparım:)

Sayfayı Paylaş