gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yüzücü Bebeğe Bayılacaksınız ! :D

Konu, 'Komik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yüzücü bebek video yüzücü bebekler komik bebek videoları

Daha yetişkinler yüzmeyi bilmiyorken, siz şu veletin yaptığına bir bakın :D:D Eğer yüzmeyi bilmiyorsanız eminim bu videodaki bebek size ilham olacak ve hemen bugün gidip bir yüzme kursuna kaydınızı yaptıracaksınız :D:D Nasıl da yüzüyor, nefes gerekince nasıl da dönüp soluklanıyor, bayılmamak elde değil hahaha

MaWiM bunu beğendi.
  2. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

maşallah bu küvette oynayan bebek değilmi :D:D sanırım rus bu :D:D

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    ay Allahım bir karış daha nasıl balık gibi yüzüyor çok şeker hayranlıkla izledim :D:D

4. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

5. GüneşVeAy

GüneşVeAy Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    43
    Nasılda güzel bir bebek maşallah ya benimkilerde böyle yüzsün istiyorum acaba nasıl öğretmişlerki ya

Yüzücü Bebeğe Bayılacaksınız ! :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek patik modelleri bayılacaksınız :)

bebek patik modelleri bayılacaksınız :)

bebek patik modelleri bayılacaksınız bebek bekleyen ve bebek sahibi olan anneler :) bebeğiniz için rengarenk şirinmi şirin bebek patik örnekleri modelleri :) Bebeğinize iyi ,sağlık günlerde güle güle giydirin :):)
  2. Örgüden yapılmış bu bebeklere bayılacaksınız

Örgüden yapılmış bu bebeklere bayılacaksınız

Örgüden yapılmış bu harika bebekler çok hoş olmuşlar gerçekten .Arkadaşlar eğer sizde beğendiyseniz çoluğunuza,çocuğunuza yapında bayram edip sevinsinler .:)
  3. Bir Köpek Bir Bebek Gülmekten Bayılacaksınız :D

Bir Köpek Bir Bebek Gülmekten Bayılacaksınız :D

komik bebek videosu komik köpek videosu Sevgili melekler, sosyal paylaşım ağlarında en çok izlenen ve en çok gülünen videolar deyince hiç şüphesiz ilk sırayı komik bebek videoları alır :D:D Birbirinden sevimli bebeklerin özellikle hayvan yavrularıyla olan maceraları hepimizi kırıp geçirir. Şimdi paylaşacağımız videoda da bebek mi tatlı köpek mi tatlı biz karar vermedik, bakalım siz ne...
  4. Hilmicem ve Murat'ın Animasyon Filmi, Bayılacaksınız :D

Hilmicem ve Murat'ın Animasyon Filmi, Bayılacaksınız :D

survivor hilmicem survivor murat Sevgili melekler, 2013 Survivor birincisi Hilmicem ve kadim dostu Murat'ın animasyon filmini yapmışlar :D:D Başarıları ve dostluklarıyla Survivor'a damgasını vuran Hilmicem ve Murat ikilisini hazırlanan çizgi filmde bayağı ti'ya almışlar. İzleyin ve fikrinizi paylaşın :D:D http://www.youtube.com/watch?v=mYkuO0ibJHs

Sayfayı Paylaş