gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

yüzüğünüzle tarzınızı ortaya çıkarın

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Takı:kadınların vazgeçilmezlerinden biri.Tabi zevkler ve renkler herkeste farklı,herkesin tarzı farklı.Kimi sade modelleri tercih ederken kimileri kendini gösteren takılardan hoşlanıyor.Yüzükte başlıbaşına bir tarz meselesi o kadar çok model varki bazen karar vermek çok zor oluyor ama yinede herkesin bir tarzı vardır diyorum ve sizi yüzüklerle başbaşa bırakıyorum..

2. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsi birbirnden güzl ama buna
    [​IMG]bayildim

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bunlar be ya versene bana bi tane:Dyada 2,3,4 hepsi:D

5. hulya969

hulya969 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4. güzelmiş tam tarzım

yüzüğünüzle tarzınızı ortaya çıkarın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yabancılar ’ortam bozulur, fırsat çıkar’ planı yapıyor

Yabancılar ’ortam bozulur, fırsat çıkar’ planı yapıyor

Deloitte Türkiye’nin yılın ikinci yarısına ilişkin yaptığı araştırmaya göre, girişim sermayedarlarının yüzde 75’i ’ortam daha da bozulur’ düşüncesinde olmasına karşın, uzun vadede ekonominin geleceğine güveniyor. DENETİM, vergi, yönetim danışmanlığı ve kurumsal finansman hizmetlerinde dünyanın en büyük kuruluşlarından biri olan Deloitte, 2008 yılının ikinci yarısında Türkiye’ye yatırım yapan...
  2. farklı tarzlara cam yüzükler

farklı tarzlara cam yüzükler

cam yüzükler cam yüzük altın tektaş pırlanta değil bildiğiniz cam:) iyice yaygınlaştı cam takılar tabi bir tek taşın pırlantanın yerini tutamaz ben sevmem altın falan daha spor olsun gerek yok pırlantaya diyorsanız bunlar tam sizlik(böyle diyen bie bayan var mı acaba? :D)...
  3. Güzelliğinizi Ortaya Çıkarın!

Güzelliğinizi Ortaya Çıkarın!

Güzelliğinizi Ortaya Çıkarın! Işıltılı dudak parlatıcıları, doğal tonlarda allıklar, gözlerinizi aydınlatan farlar güzelliğinizi ortaya çıkarır. Bakışları üzerinize toplamanıza yardımcı olacak makyaj tüyoları: Makyaj yapmadan önce mutlaka cildinizi temizlemeli ve cilt tipinize uygun bir kremle nemlendirmelisiniz. Krem, cilt tarafından tamamen emildiğinde makyaja hazırsınız demektir....
  4. Fobiler Nasıl Ortaya Çıkar?

Fobiler Nasıl Ortaya Çıkar?

fobiler, nasıl ortaya çıkar, sebepleri, sonuçları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Herkesin bir fobisi vardır aşağı yukarı..Benim ki hamamböcekler..:S Yılandan,fareden korkmam,hamamböceğ kadar..Acaba bu fobi nasıl oluşuyor?Bir psikoloğa gidip meşhur doktor divanına uzanıp çocukluğumuza mı gitmemiz lazım?..Buyrun,öğrenelim..:D Fobiler kişilerin...
  5. sürmenaj hastalığı hangi belirtilerle ortaya çıkar?

sürmenaj hastalığı hangi belirtilerle ortaya çıkar?

Sürmenaj hastalığı hakkında bilgi istiyorum melekler. Aranızda bu hastalığı yaşayan ya da yakınlarında yaşayan varmı? Sürmenaj hastalığının belirtileri neler?

Sayfayı Paylaş