gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Yüzük Dediğin Taşından belli olur

Konu, 'Çöplük' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Yüzüğünde taş olmayınca eksiklikmi hissedersin işte bunlar sana göre bolca taşı var bende çok beğenirim bol taşlıları :D kokoşmuyum deyim ::D

[​IMG][​IMG]

Yüzük Dediğin Taşından belli olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüzük - Yüzük Taşları - Yüzük Taşları Çeşitler

Yüzük - Yüzük Taşları - Yüzük Taşları Çeşitler

yüzük taşları isim yazılı yüzükler sultan yüzükleri isim yazılı yüzük sultan yüzüğü Sevginin tılsımlı gücü: Yüzük Takma biçimine göre mesaj taşıyor Süs olarak takılmasının yanı sıra evliliðin de sembolü olan yüzük, nişanlılık döneminde de aşıkların parmaklarını süslüyor. Bugün, mücevher meraklısı her kadının vazgeçilmezleri arasında yer alan tek taş yüzük, erkeğin kadınına sevgisini...
  2. aşk dediğin böyle olur...:'(‏

aşk dediğin böyle olur...:'(‏

sana git dedim yalan aşk dediğin böyle olur sana git dedim yalan yokluğun bende kalan söz dediğin böyle olur aşk Tamamen Yaşanmış Gerçek Bir Hikayedir...Hikaye Uzun Gibi Görünüyor Fakat Yarısına Geldiğinizde Gözyaşlarınıza Hakim Olamıyacaksınız...Böylece Devamını da Okuyacaksınız...Bana İnanmıyormusunuz...? Buyrun Okuyun O Zaman... ÖLDÜR BENİ ANNE bu anlatıcaklarımı,aşık olduklarını...
  3. Erkek dediğiniz böyle olur

Erkek dediğiniz böyle olur

Erkek dediğimiz böyle olur dimi ama bi bakın hahaha
  4. çook taş yüzükler:)

çook taş yüzükler:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Taşlardan yüzük modelleri

Taşlardan yüzük modelleri

Taşlı koca koca yüzükler insana farklı ahenk katar.Üstelk taşların gizemli bir sağlığa ve zinde kalmaya yarayan güçleri var.Kullanmanızı tavsiye ederim.Her kıyafetinize uyacak çok şık modeller var buyrun..

Sayfayı Paylaş