gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yüzük ölçüsü

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yüzük ölçüleri yüzük numarası standart ölçüsü numaraları Nişan alışverişi sırasında mutlaka alınması gereken biri de evlilik yüzüğüdür gezdiğiniz kuyumcularda özellikle önce model ve yüzük ölçüsünü bakılır Kuyumcularda bulanan yüzük ölçme aletiyle yüzük ölçünüz alınır ve ona göre ya sipariş verilir istediğiniz bir model için yada o sıra beğendiğiniz yüzük eğer bol veya dar ise parmağınıza göre uygun ölçülerde alınır o yüzden sağlıklı bir ölçü alınması çok önemlidir
    [​IMG]Satın alacağınız yüzüğün ölçüsü, sizin isteğiniz doğrultusunda ayarlanarak teslim edilecektir. Bu nedenle yüzük ölçüsünü doğru olarak seçerek belirtmeniz son derece önemlidir. Unutmayın: Bir insanın her parmağının yüzük ölçüsü diğerinden farklıdır.

Yüzük ölçülerinin belirlenmesinde kullanılan malafa, halka vb. aletlerin yardımı olmadan başvurulan çeşitli kişisel yöntemler, çoğu durumda sağlıklı bir sonuç vermediği için bu tür yöntemleri öneremiyoruz.

Eğer kendiniz için bir yüzük alacaksanız, yüzük ölçünüzü bir kuyumcuya ölçtürebilirsiniz.

Bir sevdiğiniz için alacaksanız, var olan yüzüklerinden birini kuyumcuya götürerek de sağlıklı bir ölçüm yaptırabilirsiniz.

Yüzük ölçüsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüzük...

Yüzük...

:hhh:
  2. Yüzük Ölçüsü Böyle Alınır

Yüzük Ölçüsü Böyle Alınır

Evliliğe ilk adım olarak atılan söz ve nişanda çiftlerin birbirlerine bağlılık simgesi olarak taktığı yüzük alırken dikkat etmeniz gerekenler ve yüzük ölçüsü nasıl alınır bilgilerini sizler için paylaşıyorum Evliliğe ilk adım olarak atılan söz ve nişanda çiftlerin birbirlerine bağlılık simgesi olarak taktığı yüzük alırken dikkat etmeniz gerekenler ve yüzük ölçüsü nasıl alınır...
  3. Yüzük Parmak Ölçüsü Nasıl Alınır Biliyor musunuz ?

Yüzük Parmak Ölçüsü Nasıl Alınır Biliyor musunuz ?

yüzük parmak ölçüsü nasıl alınır yüzük parmak ölçüleri Sevdiğinize şık bir yüzük almayı düşünüyorsanız, onun parmak ölçüsünü bilmeniz lazımdır melekler :) Tabi bu erkekler için de geçerli. Ya da en sevdiğiniz arkadaşınız, bir akrabanız belki anneniz için. Tahmini alacağınız bir yüzük, büyük bir hevesle kutuyu uzattığınızda sevdiğinizin parmağına uymazsa ufak bir hayal kırıklığı yaşarsınız....

Sayfayı Paylaş