gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yüzüksüz Yapamam DiyenLer...

Konu, 'Çöplük' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

alıntı

Yüzüksüz Yapamam DiyenLer... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Sensiz Yapamam

Yavuz Bingöl - Sensiz Yapamam

Bir rüzgar gibi gelip geçtin hayatımdan Dinmedi içimde o acı hatıra Ağladım boşluğuna dizlerim bağlanmış Sensiz herşey boş herşey yalanmış Ne fayda yaram dinmez Günlerim geçmek bilmez Anılarım silinmez yarim yarim Sensiz yapamam buralarda duramam Kolay değil inan başkasıyla olamam Sensiz yapamam buralarda duramam Kolay değil inan başkasıyla yapamam Yar söle nasıl alışırım yokluğuna...
  2. nişanlanıyorum diyenlere!!!

nişanlanıyorum diyenlere!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Erkek arkadaşım çok utangaç ne yapamam lazım ?

Erkek arkadaşım çok utangaç ne yapamam lazım ?

ben birisinden birazik hoslaniyorum yakisikli sayilir yani aslinda hoslaniyorum acik konusmak gerekse konusmakta istiyorum ustelik kendiside benden hoslanmis beni guzel buldugunu felan soylemis kuzeni soyledi bana benim hakkimda boyle dusundugunu ama hernedense salakmidir nedir benimle konusmuyor kuzeni utangac oldugunu ve benimle ondan konusamadini soyledi tamam o zaman ben konusuyum dedim...
  4. Hamilelik krallıkmış diyenler buraya

Hamilelik krallıkmış diyenler buraya

Hamilelikte duygusallık ne zaman başlar Hamilelik duyguları Arkadaşlar hamile kalan herkes galibe çevresinden gördüğü ilgi karşısında şaşırıyordur :) bu durumu lehine kullanan varmı :lau:
  5. Çocuğum Uyumuyor Diyenlere Tavsiyeler!

Çocuğum Uyumuyor Diyenlere Tavsiyeler!

Bu konu; Çocuğum Uyumuyor Diyenlere Tavsiyeler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, tam da yatağınıza uzanmış deliksiz bir uykuya yelken açmışken bebeğinizin sesiyle uyanmak bir zaman sonra gözlerinizden akan uykuya hasret kalmanıza sebep olur. İşte tam de bu noktada size bazı tavsiyelerde bulunmak istedik ve derlediğimiz bilgileri sizlere aktarıyoruz.. Bebeğinizi sallayın....

Sayfayı Paylaş