gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yüzüm çok kızarıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhabalar 23 yaşında genç bir erkeğim benim sorunum biraz değişik olabilir size göre ama benim için büyük bir sorun çünkü yüzüm inanılmaz çok kızarıyor. bu sorun beni asosyal haline getirdi çok utanıyorum hangi ortama girsem kiminle konuşsam yüzüm hemen kıpkırmızı oluyor acaba bunun bir çaresi varmı ki iyice bunalıma girdim kız arkadaş bile edinemiyorum bu sorun yüzünden

yüzüm çok kızarıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte bu yüzden seni çok seviyorum

işte bu yüzden seni çok seviyorum

bu yüzden seni seviyorum işte bu yüzden seni seviyorum işte iste Hissettiğin Gibi Yaşamak ..! " ... İŞTE BU YÜZDEN SENİ ÇOK SEVİYORUM ... "
  2. bu hikaye yüzünüzü çok kızartacak

bu hikaye yüzünüzü çok kızartacak

Evinizde ne kadar eşya var saydınız mı hiç?İşte ibretlik bir hikaye.....Hayatı daha yakından ve renkli olarak tanımak için dünyayı dolaşmaya çıkan meraklı bir genç, gezdiği ülkelerden birinde ünlü bir alimi ziyarete gitti. Seyyah, büyük alimin, yaşadığı evde, bütün duvarların kitaplarla dolu olduğunu gördü. Çok şaşırdı tabii. Bir mana da veremedi. Öyleki kitaptan başka duvar görünmüyürdu. Bu...
  3. yüzüm çok terliyo :(

yüzüm çok terliyo :(

yüzüm çok terliyor yüzüm terliyor aşırı suratımdaki teri silmekten makyaj falan kalımıo..özellikle düğünlerde falan bıyık bölgem mahvediyo beni kendimi ozaman çok çrkn hissediıorum kendime güvenim azalıyo..yaa buna bi çare bilen arkadaş varsa LÜTFEN YAZIIIINNNN.....:uhu:
  4. Sürekli yüzüm kızarıyor neden ?

Sürekli yüzüm kızarıyor neden ?

Ah şu kadınların güzellik takıntıları.Kimi yüzüne renk gelsin diye allıklar kullanır,kimi de yüzü kızarıyor diye çareler arar.Yüz kızarıklığı genelde heyecan anında ,stres olduğun da yada kızgınlık anın da ortaya çıkar.Özellikle açık tenli bayanlar da görülen bu durum ,bize konu olucak kadar takıntı halinde.Peki yüz kızarıklığına ne iyi gelir,yüz kızarıklığı nasıl geçer ? Tüm detaylar...

Sayfayı Paylaş