gebe
  1. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28

yüzümde bi bu eksikti :(

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında bur_çak tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar.Yüzümde önce sivilce sandığım bi şişlik vardı ama maalesef kendiler çıbanmış :( etrafı morardı hiç bişey yapamıyorum korkuyorum izi kalır morarıklığı geçmez diye :( ne iyi gelirki bu çıbana iz bırakmayacak şekilde :( bakalım babaannem 3 gün boyunca bi okuyalım dedi bide zeytinyağı sürdürdüler o kadar zeytinyağı iyi gelir mi bu merete? yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler :(

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

burcak bı cıldıyeye gıt acıl yoksa basına ış acarsın buyur zeytın yagı yaglandırır yarın hemen hastaneye gıt bence :tik:

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ah be burçak okumayla sivilce mi geçer, Allah 'ını seversen, Allah akıl vermiş fikir vermiş, tedbir elden tevekkül Allah'tan, gitsene bir cildiyeye sen :S

4. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    sivilce değil çıban :D z.yağı iyi geldi sönüyo yavaş yavaş kızarıklığıda geçiyo geldi mi üst üste gelir zaten 20lik dişim çıkıyo onun ağrısından unuttum gitti yüzümdekini diş çıkarmak ne zormuş bebekken ne çektim kim bilir :D okumasının nedeni çabuk nazara gelmemden iyi kötü her türlü nazara geliyorum çabucak ve annemlerin yanına gittiğimde esnemeye başlıyolar hemen sorun bende mi onlarda mı başkasında mı bilmiyorum :D

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Bence sakın oynama eğer oynarsan kesin izi kalıyor su çiçeğinde bile kabuğu kaldırdığında iz kalırken çıbanı düşünemiyorum mutlaka bir cldiyeye gidersen uzman hekim sana eminim ki iyi gelecek ilaç tedavisi uygulayacaktır.

6. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    iz için kremler vardır umarım sabah akşam z.yağı sürdüm iyi geldi söndü yüzümüde sabahları sıcak suyla yıkadım o da kuruttu heralde ucu yoktu sadece biraz şişti ve kırmızıydı etrafı mordu 20lik dişim için antibiyotik tedavisi görüyorum deri enfekiyonlarınada iyi geliyomuş çıban gibi şimdi etrafındaki o morluk var bakalım inş o da geçer...

yüzümde bi bu eksikti :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu besinleri sofranızdan eksik etmeyin

Bu besinleri sofranızdan eksik etmeyin

lifli yiyecekleri sofranızdan eksik etmeyin Sağlıklı beslenmek her şeyden vazgeçmek anlamına gelmiyor. Sofranızdan eksik etmediğiniz bazı önemli yiyecekler hem kalbinizi koruyor, hem de formunuzu... Günümüzün stresli yaşam temposunda kalp krizi geçirme yaşı ne yazık ki her geçen gün biraz daha düşüyor. O yüzden de kalbimizi korumak için düzenli spor yapmamız ve sağlıklı beslenmemiz çok...
  2. bi ben eksiktim ben de yettim :p

bi ben eksiktim ben de yettim :p

slmm, baktım melek diosunus baktım tüm melekler burda bi daha baktım bi ben eksiğim ben de geldim :p artıq tamamıs millet :)) ismim Melis Adanadayım :)) hoşbulduuumm :)))
  3. Bi Sen Eksiktin Tuğba Özay

Bi Sen Eksiktin Tuğba Özay

Sevgili Meleklerim, Çok şükür Türkiye Özlediği sese kavuşuyor.:) Mankenden sanatçı olma furkayısına çok şükür Tuğba ÖZAY'da katılıyor. Tuğba da şarkıcı oluyor Podyumlardan sahnelere transfer olan isimler arasına Tuğba Özay da katıldı. Albüm hazırlığında olduğunu ve albümü eylül ayında çıkarmayı planladığını söyleyen Özay, mankenlikten şarkıcılığa geçiş yapan iki isim hakkında da...
  4. bi ben eksiktim=))

bi ben eksiktim=))

merhaba aranıza yeni katıldım.22 yasndayım,evliyim,güzellik uzmanıyım.umarım formunuzda iyi vakit gecırırım
  5. Bi Ben Eksiktim :D

Bi Ben Eksiktim :D

:melek:merhabalar değerli melekler benim adım ece ama siz eje diyebilirsiniz yaşım 16 melekler mekanını çok beyeniyorum misafir olarak giriyodum hepinizi çok seviyorumm.. saygılarımla ... =):cheer2::tik::humble:

Sayfayı Paylaş