yüzümde bi bu eksikti :(

bur_çak

Aktif Üye
Üye
yüzümde bi bu eksikti :(
merhaba kızlar.Yüzümde önce sivilce sandığım bi şişlik vardı ama maalesef kendiler çıbanmış :( etrafı morardı hiç bişey yapamıyorum korkuyorum izi kalır morarıklığı geçmez diye :( ne iyi gelirki bu çıbana iz bırakmayacak şekilde :( bakalım babaannem 3 gün boyunca bi okuyalım dedi bide zeytinyağı sürdürdüler o kadar zeytinyağı iyi gelir mi bu merete? yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler :(

burcak bı cıldıyeye gıt acıl yoksa basına ış acarsın buyur zeytın yagı yaglandırır yarın hemen hastaneye gıt bence :tik:

Ah be burçak okumayla sivilce mi geçer, Allah 'ını seversen, Allah akıl vermiş fikir vermiş, tedbir elden tevekkül Allah'tan, gitsene bir cildiyeye sen :S

sivilce değil çıban :D z.yağı iyi geldi sönüyo yavaş yavaş kızarıklığıda geçiyo geldi mi üst üste gelir zaten 20lik dişim çıkıyo onun ağrısından unuttum gitti yüzümdekini diş çıkarmak ne zormuş bebekken ne çektim kim bilir :D okumasının nedeni çabuk nazara gelmemden iyi kötü her türlü nazara geliyorum çabucak ve annemlerin yanına gittiğimde esnemeye başlıyolar hemen sorun bende mi onlarda mı başkasında mı bilmiyorum :D

Bence sakın oynama eğer oynarsan kesin izi kalıyor su çiçeğinde bile kabuğu kaldırdığında iz kalırken çıbanı düşünemiyorum mutlaka bir cldiyeye gidersen uzman hekim sana eminim ki iyi gelecek ilaç tedavisi uygulayacaktır.

iz için kremler vardır umarım sabah akşam z.yağı sürdüm iyi geldi söndü yüzümüde sabahları sıcak suyla yıkadım o da kuruttu heralde ucu yoktu sadece biraz şişti ve kırmızıydı etrafı mordu 20lik dişim için antibiyotik tedavisi görüyorum deri enfekiyonlarınada iyi geliyomuş çıban gibi şimdi etrafındaki o morluk var bakalım inş o da geçer...

Geri