gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Yüzümde Lekelerim Varr meleklerr

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

cilt lekeleri cilt sorunları yüzdeki kahverengi lekeler nasıl geçen ne kullanmalıyımm leke tedavisi hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler benim çok büyük bir problemim varrr yüzümdeki kahverengi lekeler :uhu:

eskiden yüzümm de tek leke yoktuu ama son 3 yıldır sanırım dudağım üstünde yanakalrımda ve birazda anlımda lekeler oluşmaya başladıı geçmiyor birtürlüü çok morelimi bozuyor aynalara küstüm desem yeridirr gözüm hep kahverengi lekelere takılıyorr ciddi anlamda çirkin oldummm:uhu: yüzümde tek bir leke bile yokkenn aniden çıktılarrr leke nedeni ne bilmiyorum ama beni çok rahatsız etmeye başladı yaşam kalitemi düşürdüüü
    bu kahverengi lekeler neden oldu acabaa:S tavsiyeniz varmı meleklerr yada leke için kullandığınız bir ürünn bene yardım edinn liftenn:uhu:

2. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    limon lekelere karsi iyi geliyor diye duymustum canim gecmis olsun...

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sağol ahucum bende duydum beyazlaştırıyormuşş ama lekemi giderirmi bilmemm:S çok şey denedim evdee olmadı

4. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    orasini bilmiyorum canim

istersen bi cilt doktoruna git görün krem felan verir
    faydasini görürsün

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kendi uyguladığım bakımlardan öneriler sunuyorum şimdi sana :D:D Öncelikle asla güneş kremi olmadan güneşe çıkma. Güneş kremi için Sebamed 50 faktörlük hassas ciltler için olan ürünü al. (Bende kullanıyorum memnunum) Cilt toniği olarak ise gülsuyunu kullan, sabah akşam yüzüne sür. Gece kremi olarak ise arap kızı kremi pembe olanını al. Ama sabahları yüzünü yıka, arap kızı kremi ile güneşe çıkma. Banyo yaparken çıkmaya yakın yüzünü kurula ve bir parça pamuğa elma sirkesi dök, yüzünü sil bir kaç dakika bekle. Sirke cilt gözeneklerini açar ve lekelerini giderir. Ayrıca cildininin ihtiyacı olan bakımı yapması ve cilt sorunlarını ortadan kaldırması içinde pembe maske kullan:)
    Cilt lekeleri için de maske olarak; süzme yoğurda (sende yoğurdu süzebilirsin) bir çay kaşığı karbonat at karıştır temiz cildine sür bir saat bekle ve yüzünü yıka:D Bu saydıklarımın hepsini bende uyguluyorum:D Şimdilik aklıma gelen bunlar, dahası olursa yazarım :D

elvin berfin ve CeMoŞ bunu beğendi.
  6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

çok sağol rüyamm hepsini deneyeceğimmm az önce pembe maske siparişimide verdim:deli:

çok sağoll inş geçer bu lekelerim:kiss:

7. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    cemosum gecmis olsun. benim esimdede ayni lekeler var pempe maskeyi aldim ona ama bir faydasini görmedik. rüyamin tavsiyesini uygulamak lazim begendim.

CeMoŞ bunu beğendi.
  8. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    bu pembe maskelerin çakmasıı varr ben rüyamınkinden aldımm denenmiş yani :D:D

9. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    vallla bilmiyorum 49 euro verdim. sen nekadara aldin.

10. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sanırım 60tl dii bugün verdim siparişini

EnCey bunu beğendi.
  11. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Bİzde aldık pembe maske ve iadesini yaptık iğrenç bişidi yaaaa:S:S

12. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    niye enceyy noldukiii

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bir ürün var denedim.ilk kullanımda işe yaramaz sandım ama siyahlekelerin çoğu gitti harika bişey

14. *BİRİCİK*

*BİRİCİK* Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    evet limon çook iyi geliyor lekelere :D

Yüzümde Lekelerim Varr meleklerr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. el ve yüzdeki lekeler için

el ve yüzdeki lekeler için

eldeki lekeler eldeki siyah lekeler el ve yüzdeki el üzerindeki ellerde Malzemeler; Yarım çay bardağı badem Yarım limon suyu 1 yemek kaşığı su Bademleri sıcak suda bekletin.Bademler yumuşadıktan sonra sudan çıkarın ve diğer malzemelerle karıştırın.Blenderdan geçirip krema kıvamına getirin.Temiz cilde akşam yatmadan önce sürüp yarım saat bekletin.Peeling yaparak ya da ılık suyla...
  2. Hamilelikte oluşan yüz lekeleri

Hamilelikte oluşan yüz lekeleri

hamilelikte oluşan lekeler hamilelikte oluşan cilt lekeleri yüz lekeleri hamilelikte oluşan yüz lekeleri, cilt lekeleri, leke tedavisi hakkında maske bilgileri burada arkadaşlar. Hamilelik süresince, vücudunuz da ve cildiniz de bir çok değişim söz konudu olur. Bunlardan başlıca ve can sıkanı ise cilt üzerinde oluşan lekelerdir Melek'ler. Bu yüz lekeleri kadınların çoğunu rahatsız...
  3. Yüzde Oluşan Lekeler Nasıl Geçer?

Yüzde Oluşan Lekeler Nasıl Geçer?

Merhaba kızlar.Ben sivilce için tedavi gördüm zamanında ve o tedaviden kalma izler kaldı ,kahverengi ve kırmızı renkteler :( birçok krem kullandım ama hiç fayda etmedi izleri geçirmek için.Artık uğraşmayayım dedim ama uğraşmadan da olmuyor insan rahatsız oluyor.En son çare olarak sizlerinde deneyimlerinizi almak istedim.Eminim benimle aynı sorunu yaşayan birçok kişi vardır. Sizler bu tür...
  4. yüzdeki doğum lekelerinin tedavisi

yüzdeki doğum lekelerinin tedavisi

Yüzdeki doğum lekelerinin bilinen bir tedavisi yada bitkisel bir yöntemi varmı arkadaşlarım teşekkür ediyorum herkese iyi akşamlar dilerim.
  5. Lekeler İçin Çilekli Yüz Maskesi

Lekeler İçin Çilekli Yüz Maskesi

yüz maskesi lekeler için maske çilekli maske Sevgili melekler, bu yazımızda sizlerle yüzde oluşan hamilelik ve yaşlılık lekeleri için önerilen çilekli maske tarifini paylaşıyoruz.. 4-5 adet çilek 1 yemek kaşığı limon suyu Çilekler rendelenir, limon suyu ilave edilerek karıştırılır. Temizlenmiş yüze sürülür. 15-20 dakika bekletilir. Ilık su ile yıkanır. Birkaç ay sonra lekeler azalıyor,...

Sayfayı Paylaş