gebe
  1. irem ç.

irem ç. Forum Okuru

yüzümde sivilceler var ve yüzümün rengini açmak istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında irem ç. tarafından paylaşıldı.

yüzümde sivilceler var ve yüzümün rengini açmak istiyorum göz altı morluklarımda var lütfen acil yardım edin . :(

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

yüzümde sivilceler var ve yüzümün rengini açmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. **gözlerimin yüzlerce leşi var**

**gözlerimin yüzlerce leşi var**

GÖZLERİMİN YÜZLERCE LEŞİ VAR Nereden başlasam elimi yakar bu kalem. Sesimde ton kayıpları… kaç tondur bu tonda konuşmamıştım. Biliyorum bu sakallarımın diyet hikayesi olacak… Başımda zehir bir ağrı…sigaradan sonra birde kül tablasının kokusu dolmuş odaya. Yükümü o çekiyor şimdilik… Aynada başka bir adam var öfkeli. Öfkenin rengi gözlerimdeki gibi olsa gerek. Yoksa bu kadar kızarmazdı...
  2. yüzünüzü gençleştirmek mi istiyorsunuz

yüzünüzü gençleştirmek mi istiyorsunuz

yanakları dolgunlaştırmak için yüz dolgunlaştırıcı maske yüzünüzü gençleştirmek için yüz egzersizleri yüzü dolgunlaştıran bitkiler yanak dolgunlaştırma Yaşın ilerlemesi ile yüzde yerçekimi, güneşin zararlı etkileri, yüz cildinin yeterli yağ dokusu ve su desteğini kaybetmesi gibi faktörlere bağlı olarak yaşlanma belirtileri ortaya çıkar. Ancak farklı tekniklerle yüzünüzdeki yaşlanma...
  3. Yüz yapınıza ve cilt renginize göre makyajlar

Yüz yapınıza ve cilt renginize göre makyajlar

. makyajlar süper... bir profesyonelin elinden çıktığı ne kadar da belli değilmi?
  4. Sarımsakla yüzdeki akne ve sivilcelerden kurtulun

Sarımsakla yüzdeki akne ve sivilcelerden kurtulun

Sarımsağın içerisinde yer alan bir diğer bileşen olan sülfür ise enfeksiyonları önler ve iltihabı azaltır. Sülfür aynı zamanda kan dolaşımını güçlendirerek cilde doğal bir parlaklık ve canlılık kazandırır. Ayrıca sarımsağın içerisinde bakterilerin ölmesini sağlayan antioksidanlar da vardır. Peki, akne, sivilce ve leke tedavisinde sarımsak nasıl kullanılır? İşte size birkaç kullanım önerisi:...

Sayfayı Paylaş