gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

yüzünüz asık giriniz

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

**ÖLE SEVEK ÖLE SEVEK Kİ,GARA SEVDA OLAH.ARAPLARA BENZİYEH,GAPGARA OLAH,GARA SEVDA NEYSE ONİ YASİYAH.KEDİYİ GUDİYİ SEN DİE SEVİİM,SENDE HOROZU GUDİYİ BEN DİE SEV.SEMBOLİK AŞHK NEYSE ONİ YAŞİYAH.GEL ELELE TUTUŞUP KENDİMİZİ ELEKTİRİYE VEREH,ZANGIR ZANGIR TİTRİYEK,OLMİEK,ELEKTRONİK AŞHK NEYSE ONI YAŞİYAH..
    **BEKAR IMAM KÖYDE AŞIK OLDUĞU KIZI İSTETMİŞ AMA VERMEMİŞLER. NAMAZ VAKTİ GELİNCE MİKROFONA\"SIRADAKİ EZANI SEVİPTE KAVUŞAMAYANLAR İÇİN OKUYORUM\" DEMİŞ

**BIR GORSEN SANA OLAN SEVGIMI, KARSISINDA DIZ COKER MERHAMET DILERSIN. AMA ASKIM SANA BAKACAK KADAR KUCULMEDI. SEN BIR TERZININ KIZI BEN SE BIR FABRIKATORUN OGLUYUM. BIRLESMEMIZ IMKANSIZ...

**cok yaratıcıyımdır acayip sorun yaratırım

**bi HRANT dink öldü.. HEPİMİZ ERMENİ OLDUK BAK ŞU İŞE) HA AMAN BİRDE BÜLENT ERSOY ÖLÜRSE ABÖVV YANDIK WALLA ALLAH BÜLENT ERSOYA UZUN ÖMÜR VERSİN YARABBİ (AMİN)

**ayaklarım okula gidick kadar enayi ise ellerimde kopya çekicek kadar asildirr!!!!!!

**diş görünüşe önem vermem rontgen flmi çekipte gelin

**çok tatlısın ama REJİMDEYİM

**yanlızlığın ne demek olduğunu bilirmisin.sensiz yaşamağın ne demek olduğunu bilirmisin.geçen günlerin aslında benim için geçmeyen günlerin ne demek olduğunu bilirmisinBilmezsin O ZAMAN FAZLA KONUŞMADA İŞİNE BAK.

**İLK GÖRÜŞTE AŞKI ANLIYORUMDA,ÖMÜR BOYU BİRİNİN SURATINA BAKAN İKİ KİŞİ ARASINDA \'AŞK\' MUCİZEDEN BİŞEY OLAMAZ...

***Kardan adam olur senden adam olmaz

**senı sensızde yasaya biliyorum en azından kafamı dinliyorum

**sen güzel bir yagmurun ardından toprak kokusunun kapladıgı masum bır cıcegın yaprakları arasında gorunen bır sumuklu boceksın.... hahahahahahhhah

**Saçımı süpürge yaptım elektrik süpürgesi çıktı, beni terketti

**üç tane deli deli tımarhaneden kçar aylak aylak gezinirler ve polisler aramya başlarlar polisleri gören deliler saklanacak yer ararlar bir tanesinin aklına bir fikir gelir cebinden bir iğne çıkarır arkasına saklanırlar polisler yakalayıp arabaya bindirirler biri derki bizi acaba nerden gördü ötekide derki bizi iğne deliginden ğörmüştür derler...

***BULAMAZSIN ARIYORSAN SOĞUK SU İÇ YANIYORSAN DURMA AVCUNU YALA HALA SENİ SEVDİĞİMİ SANIYORSAN

**Dün seni çok bekledik gelseydin toplu resim çektirecektik. Sen gelmeyince topsuz çektirmek zorunda kaldik...(:)

yüzünüz asık giriniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göktan - Asığım Sana

Göktan - Asığım Sana

Yanlislar ortasinda tek dogrumsun öl de öleyim Gunduzler senin olsun gunah olsun gece geleyim(2) Sevgiyi doya doya tatmak varken ben seni saramiyorum Her gece gozyasi biktim artik bak sana dariliyorum Yollara baka baka yorgun dustum ben sana kiyamiyorum Yalancisin yar bilmem sende bilmem ne buluyorum Soyle sevdigim de Asigim sana... soyle sevdigim de asıgım sana
  2. kadehler asıklara........

kadehler asıklara........

birbirinden güzel kadehler özel bir gecede romantizm havasına özellllllll:oyy:
  3. Yüzde 10 ucuzluk yürürlüğe girdi

Yüzde 10 ucuzluk yürürlüğe girdi

Hükümetin açıkladığı 5. pakette mobilya ve bilişim sektöründe KDV oranlarını yüzde 8'e düşüren karar, yürürlüge girdi. Fiyatlar en az yüzde 10 gerileyecek Bazı sektörlerdeki mallara uygulanacak KDV'nin yüzde 18'den, yüzde 8'e indirilmesine dair Bakanlar Kurulu Kararı, Resmi Gazete' yayımlanarak yürürlüğe girdi. Bakanlar Kurulu kararıyla, inşaat, mobilya ve bilgisayar gibi ürünlerden...
  4. Vadi yüzünden kabine birbirine girdi

Vadi yüzünden kabine birbirine girdi

İsrailli bakanlar Türkiye konusunda kavgaya tutuşmuşlar. İki bakanın tartışmasında ağır laflar havada uçuşmuş. İsrail’de yayınlanan Haaretz gazetesi, Türkiye’ye karşı ılımlı tavrıyla bilinen İsrail Sanayi, Ticaret ve Çalışma Bakanı Benjamin Ben-Eliezer ile son Ankara-Tel Aviv krizinin mimarı olan Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman’ın, Almanya ziyareti sırasında Türkiye ve "Kurtlar...

Sayfayı Paylaş