gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yüzünüz Çabuk Yağlanıyorsa Ne Yapmalısınız?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Yüzünüz Çabuk Yağlanıyorsa Ne Yapmalısınız konusu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, kadınların cilt bakımında en çok şikayet ettikleri noktalardan biri yüz yağlanmalarıdır. Vücut yağlanmalarının çeşitli diyet programları ve sporla gittiği düşünülürse çok da sorun yaratmayan vücut yağlarına karşın yüz yağlanmaları büyük bir sorun olarak kadınların karşısına çıkar. Ancak belli başlı bazı bakımlar yapıp, bazı ayrıntılara dikkat etmek bu yağlanmaları ortadan kaldırır. Tabi bakımların yetmediği yerde de teknoloji imdadımıza yetişmektedir.

Yüz yağlanması nasıl giderilir?

Tombul yanaklarından, çift görünümlü çeneden kurtulmak istiyorsanız aşağıda uzmanların doğal yöntemlerle bu sorununuzdan kurtulmanıza yardımcı önerileri yer almaktadır. Yüz yağlanmasının önlenmesi için bu önerileri düzenli uygulamaya dikkat edin.

Kilo vermek için uyguladığınız egzersiz ya da diyet programlarının size uygun olmasına dikkat edin. Sağlıklı bir egzersiz ve diyet ile hem vücut yağlarınızdan hem de yüz bölgesi yağlarınızdan kurtulmuş olursunuz. Aksi durumda vücudunuz zayıflarken yüzünüz aynı kalabilir.

Beslenme alışkanlığınızı da zayıflamaya uygun hale getirin. Her gün 8 bardak su tüketmeye özen gösterin. Çünkü susuz kalmanız durumunuzda vücudunuz susuzluğa karşı vermiş olduğu tepkiyi yanaklarda şişkinlik olarak gösterir. Şeker ve karbonhidratlı yiyeceklerden uzak durun. Alkolde vücutta susuzluk yarattığı için, yanaklarda şişkinliğe sebep olur.

Tuz tüketimine de dikkat edin. Aşırı tuz tüketiminden kaçının.Spa yaptırın ya da kendi kendinize yüz makyajı yapın. Masaj, yüzdeki kan dolaşımını hızlandıracağı için şişkinliğin giderilmesini sağlayacaktır. Tüm bunlar yüzünüzdeki yağları eritmeye yardımcı olmadıysa eğer, yüz liposuctionı yaptırabilirsiniz.

Yüzünüz Çabuk Yağlanıyorsa Ne Yapmalısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karın bölgesi neden yağlanıyor?

Karın bölgesi neden yağlanıyor?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ne kadar çabuk geldi ayrılık...

Ne kadar çabuk geldi ayrılık...

ne kadar çabuk geldi ayrılık ne cabuk geldi ayrılık nedensizliklerin iç çekişlerini dinlerken vedalar bozdu suskunluğumuzu Öldürecektim seni bende ;kendimde o gücü bulabilseydim eğer... Sindiremeyecektim senden kalanları benden uzak mezarlara koymaya!!Diyar diyar dolaşıp yine içime gömecektim seni en sonunda... ”Ben demiştim” diyenlere, üzüntümü belli etmemek için kuşandığım, mekanik...
  3. saçlarım çok yağlanıyor ne yapabilirim?

saçlarım çok yağlanıyor ne yapabilirim?

saçlarım çok yağlanıyor her gün yıkamak zorunda kalıyorum her gün iş çıkışı banyoya koşmaktan bıktım napabilirim?
  4. Hangi yüz tipi daha çabuk sarkar?

Hangi yüz tipi daha çabuk sarkar?

yüz sarkması ve çözümleri,hangi yüz tipi daha çabuk sarkar,hangi cilt tipi erken yaşlanır Son dönemlerin, estetik bilgilerimizi zorlayacak en çarpıcı sorusu "Androjenik yüz tipine mi sahipsiniz östrojenik mi?" Peki, ne demek androjenik ve östrojenik yüz tipi? Yüz tipimizi nasıl anlarız? Yüz tipimiz gelecekteki halimiz için nasıl ipuçları verir? Kadınların yüz tipleri kaça...
  5. Daha çabuk hamile kalabilmek için neler yapmalıyız?

Daha çabuk hamile kalabilmek için neler yapmalıyız?

Hamile kalma konusunda bir çok çift günümüzde sıkıntı yaşıyor.Bazen sağlık sorunları sebebiyle olsa da bazen de başka nedenlerden dolayı bebek sahibi olmak konusunda sıkıntı yaşıyor.Peki gebe kalmak için neler yapabiliriz? Bebek sahibi olma konusunda birçok çift sıkıntı yaşıyor.Bu sıkıntıların çoğu sağlık sebeplerinden kaynaklansa da,bazen de farklı sebeplerden dolayı çocuk sahibi olma...

Sayfayı Paylaş