gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yüzünüz yuvarlak mı?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yuvarlak yüzlüler için yuvarlak yüz hatları için

Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda benim gibi yuvarlak yüzlü olan tüm Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, yuvarlak yüzlere öneriler sunuyor ve tüm yüzü yuvarlak olan hanımları bu sayfamıza davet ediyoruz.

Birçok kadın yuvarlak yüzlü ve bu onların şişman oldukları anlamına gelmiyor. Sadece yüzlerindeki kemik yapısından kaynaklanan bir durum bu. Yuvarlak yüzlü kadınların daha güler yüzlü oldukları konusunda bazı iddiaların olduğunu biliyoruz. Peki ya yuvarlak yüzlü kadınlara en çok yakışan saç modellerinin hangileri olduğunu biliyor muyuz ?

Genel Hatları İle Yüz Şekilleri

Uzun Yüz Şekli: Genişliğin uzunluktan belli şekilde az olması
    Oval Yüz Şekli: Genişliğin uzunluğun 1.5 katı kadar olması
    Kalp Yüz Şekli: Dar çene bölgesi, geniş elmacık kemikleri ve dar bir alın
    Kare Yüz Şekli: Alın, elmacık kemikleri ve çene bölgesinin genişliğinin aşağı yukarı aynı olması
    Elmas Yüz Şekli: Geniş yanaklar, dar alın ve çene bölgesi

Yuvarlak Yüz Tipi, hem diğer yüz tiplerine oranla daha dengeli hemde daha yumuşak ve estetik bir görünüme sahiptir. Yuvarlak bir yüze sahipseniz, cene ve elmacık kemikleri bölgesinde daha geniş bir görüntü vr demektir.
    Bunu dengelemek için saçınızın üst tarafının daha hacimli görünmesini tercih etmelisiniz. Yüze uzunluk ekleyen modelleri, kısa kesilmiş ancak üst kısmında hacimli olan, katlı kesimler, düz veya dalgalı uzun saçlar, elmacık kemiklerine paralel gelen kısa kesimler tercih edilmelidir.

Yuvarlak yüz şekline en uygun olan modelleri görmek için galerimizi mutlaka incelemelisiniz.

Yüzünüz yuvarlak mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. || Gördüğümüz Yüzle Barışık mıyız? ||

|| Gördüğümüz Yüzle Barışık mıyız? ||

Hepimizin küçük büyük sırları vardır birilerinden gizlediğimiz. Kimimiz itiraf etmekten korkar, kimimiz kabullenmekten. Bazen kendimize bile itiraf edemeyiz bazı zaaflarımızı. Zaaflarımızla bizi bir şeyler yüzleştirir, kendimize getirir, kendimizin bile görmekten korktuğumuz gerçeği, tokat gibi gözlerimizle gösterir, al işte busun der, üstelik ondaki sırlardır sizin gerçeğinizi gösteren,...
  2. Yuvarlak yüzlere allık uygulaması

Yuvarlak yüzlere allık uygulaması

Benim yüzüm de yuvarlak ve bu işe yarıcak gibi ben de denicem inşallah bayanlar.....:dil: Yuvarlak bir yüze sahipseniz,büyük ihtimalle makyajdan en büyük beklentiniz yüzünüzün olduğundan daha ince görünmesini sağlamaktır. Makyaj sırasında gölgeler yaratarak yüz şeklinizi olduğundan daha ince göstermek, olmadığını sandığınız elmacık kemiklerinizi belirginleştirmek elinizde, ama...
  3. Yuvarlak yüzler için hangi saç biçimi uygun olur?

Yuvarlak yüzler için hangi saç biçimi uygun olur?

Yuvarlak yüzler için hangi saç biçimi uygun olur? benim yüzüm yuvarlak ve saç modelimi değiştirecem sizce benim yüzüme ne model saç gider
  4. Yuvarlak yüze saç modelleri

Yuvarlak yüze saç modelleri

yuvarlak yüz için saç kesimi yuvarlak yüzler için saç modelleri Benim gibi yuvarlak bir yüz hatlarına sahip olan Melek'lerimiz ve saç modelini değiştirmek isteyen üyelerimiz için, yuvarlak yüze yakışan saç modelleri önerilerinde bulunuyorum bu sayfamızda arkadaşlarım :) Asimetrik Kesim Yuvarlak yüz, uzunlu kısalı bir saç modeli ile harika görünebilir. Bir de yan tarafa doğru sabitlenmiş...
  5. Silikon implantınız yuvarlak mı yoksa şekilli mi olsun?

Silikon implantınız yuvarlak mı yoksa şekilli mi olsun?

silikon implantınız yuvarlak mı yoksa şekilli mi olsun,implantınız yuvarlakmı şekillimi olmalı,silikon implantınız damla silikonmu yuvarlak silikonmu olmalı Silikonla göğüs büyütme operasyonlarında kullandığımız implantlar, operasyonu yaptırmayı düşünenlerde cevaplanması gereken sorulara neden oluyor. Saline ve silikon implantlar arasında karar vermekte zorluk çekiliyor. Günümüzde...

Sayfayı Paylaş