gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yüzünüzde Siyah Noktalarınızmı Var Buyrun Çözümü

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bazi kadinlarin ciltlerindeki siyah lekeler kozmetik urun kullanimina ragmen gecmez. Iste size mucizevi oneri: Elma sirkesi. Yarim su bardagi suya, 3 corba kasigi kadar elma sirkesi ekleyip iyice kaynatin. Daha sonra atesi kisin ve basiniza bir ortu ortup, yuzunuzu buhara tutun. Bu sekilde yuzunuze 15-20 dakika buhar verin. Daha sonra yari yariya sulandirilmis elma sirkesiyle yuzunuzu silin. Bu islemi haftada 2 kez tekrarlayabilirsiniz. Duzenli olarak yapilan islem sonucunda siyah lekelerin yok oldugunu ve cildinizin parladigini goreceksiniz.

Siyah noktalara farkli oneriler:

1- Birer tutam kirlangic otu, ayrik otu bir kaba konularak uzerine bes bardak su ilave edilerek kaynatilir ve bir gece dinlendirdikten sonra siyah noktalarin uzerine surulur.

2- Birer tutam nane, yabani kekik yapragi, ihlamur bir kaba konulup yeteri kadar su ilave edilerek kaynatilir. Soguduktan sonra siyah noktalarin uzerine surulur.

2. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yüzünüzde Siyah Noktalarınızmı Var Buyrun Çözümü
    deniycem teşekkürler pasim.

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  4. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler adminim :)

denicem:)

5. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    denemek istiyorum bu maskeyi teşekkürler

Yüzünüzde Siyah Noktalarınızmı Var Buyrun Çözümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. **gözlerimin yüzlerce leşi var**

**gözlerimin yüzlerce leşi var**

GÖZLERİMİN YÜZLERCE LEŞİ VAR Nereden başlasam elimi yakar bu kalem. Sesimde ton kayıpları… kaç tondur bu tonda konuşmamıştım. Biliyorum bu sakallarımın diyet hikayesi olacak… Başımda zehir bir ağrı…sigaradan sonra birde kül tablasının kokusu dolmuş odaya. Yükümü o çekiyor şimdilik… Aynada başka bir adam var öfkeli. Öfkenin rengi gözlerimdeki gibi olsa gerek. Yoksa bu kadar kızarmazdı...
  2. Siyah noktalar için çözüm öneileri

Siyah noktalar için çözüm öneileri

siyah noktalardan kurtulmanın yolları siyah noktalar için çözüm Siyah noktalar... günümüz genç.lerinin ve bir çok yetişkinin görsel sorunları arasında yer alır ve çoğu zamanda ruhsal sorunlara neden olabilir. Lakin siyah noktalar kabus değildir Melek'lerim. En azından bizim şimdi vereceğimiz siyah noktalardan kurtulmanın yolları çözümlerinden sonra kabus olmayacak :) Siyah noktalar...
  3. Windows 7 Siyah Ekran Hatasının Çözümü

Windows 7 Siyah Ekran Hatasının Çözümü

Windows 7 Siyah Ekran Hatasının Çözümü hakkında lütfen yardımcı olun bana Windows 7 Siyah Ekran Hatasının Çözümü için bilgi verin.
  4. siyah noktalara acil çözümü olan var mı

siyah noktalara acil çözümü olan var mı

Çok kısa süre sonra bir doğum gününe katılmak istiyorum ve benim için çok önemli ama şu siyah noktalarım beni deli ediyor. Kısa bir sürede siyah noktalara çözüm bulabilen var mı. Varsa ne olur yazsın :(
  5. Siyah Noktalardan Kurtulmak İçin Çözüm Yolları

Siyah Noktalardan Kurtulmak İçin Çözüm Yolları

siyah noktalar nasıl geçer,siyah noktalardan nasıl kurtulurum,siyah noktaları geçirmenin yolları,siyah noktalar nasıl biter,siyah noktalardan kurtulmak için maske,siyah nokta maskesi,siyah noktalar için maske tarifleri,siyah noktalardan kurtulmak için ev yapımı maske tarifleri, Geniş gözenekli ve yağlı cilt yapısına sahip olan kişilerde daha çok görülen siyah nokta problemi birçok kişinin...

Sayfayı Paylaş