gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

yüzyıllarca paylaşılamayan şehir- İstanbul!

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yüzyıllarca paylaşılamayan şehir- İstanbul! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paylaşılamayan anne karnı mekanı :)

Paylaşılamayan anne karnı mekanı :)

Ya kenara çekilsene - Kes, Allah'ın cenini seni - Bak hareket yapma kordonunu ısırırım - Sen duurr daha, sen duurr, dışarda görüşcez seninle - Önce ben çıkıcam - Hayır ben - Sen çıkamazsın - Nedenmiş - Ehe, kordonu bacağına düğüm attım çünkü - Şşt baksana - Ne var - Bu ne - Ya ne bela şeysin, ne bileyim. Koy aldığın yere - Biz şimdi ikizmi oluyoz abi - Yok üçüz - Aa üçüncü nerede -...
  2. İstanbul İli Şehir Tanıtımı

İstanbul İli Şehir Tanıtımı

belgrad ormanına nasıl gidilir çukurcumaya nasıl gidilir çukurcuma teşvikiye camii teşvikiye camiine 34 İSTANBUL ( Kod : 212 - 216 ) Vali Muammer GÜLER Valilik 0 212 455 55 00 İl Emn. Md. 0 212 636 10 10 İl Jn. Kom. 0 212 285 21 04 Bld. Bşk. 0 212 526 11 32 İlçe Sayısı 32 Belediye Sayısı 74 Köy Sayısı 173 Yüzölçümü 5.712 Nüfusu 10.018.735 GENEL BİLGİLER "Orada, Tanrı ve...
  3. İstanbul Gibi Yeditepe Üzerine Kurulmuş Olan Şehir Hangisidir ?

İstanbul Gibi Yeditepe Üzerine Kurulmuş Olan Şehir Hangisidir ?

istanbul yeditepe roma yedi tepe ile ilgili bilgiler burada melekler. Adına şarkılar yazılan güzel İstanbul yeditepe üzerine kurulmuştur melekler :) Bu tepelerin yerleri: 1- Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet Camii nin bulunduğu tepe. 2- Çemberlitaş ve Nuriosmaniye Camiinin bulunduğu tepe. 3- Beyazıt Camii, Üniversite ve Süleymaniye'nin bulunduğu tepe. 4- Fatih Camiinin bulunduğu tepe. 5-...
  4. İstanbul Şehir Üniversitesi Çok İstiyorum Bursu 2012 Başvurusu

İstanbul Şehir Üniversitesi Çok İstiyorum Bursu 2012 Başvurusu

istanbul şehir ünivrsitesi çok istiyorum bursu istanbul şehir üniversitesi Sevgili melekler, bildiğiniz üzere okumak isteyen öğrenciler için çeşitli kurum ve kuruluşlar burs veriyor. Bu burslardan biri olan Çok İstiyorum bursu bu yazımızın konusu. İstanbul Şehir Üniversitesi Çok İstiyorum bursu 2012 başvurusu için bilmeniz gerekenlerin tamamı makalemizde. :) İstanbul Şehir...
  5. Çok Modern İstanbul Şehir  Fotoğrafları

Çok Modern İstanbul Şehir Fotoğrafları

İstanbul Şehir Resimleri Modern İstanbul Fotoğrafları Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere şehir tanıtımları konularımıza bir yenisini daha sunuyor ve bizden modern İstanbul şehir resimleri isteyen misafirlerimizin de ricasını yerine getiriyoruz. İşte sizlere İstanbul şehir fotoları Melek'lerim.

Sayfayı Paylaş