gebe
  1. bad girl

bad girl Forum Okuru

yves rocher ürünlerini kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında bad girl tarafından paylaşıldı.

selammm cildim için kaliteli ve sağlıklı ürünler arıyorum bir arkadaşım yves rocher kullanıp memnun kalmış aranızda bu markayı kullanıp memnun kalan varmı olumlu olumsuz yorumlardan sonra karar verecem

2. Arzu 18

Arzu 18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    18
    ben seluit icin bi krem almisdim cok ii cikti.benim icin ii

prenses 1989 bunu beğendi.
  3. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    fatıııı maşallah canım hiç bi konudan da eksik değilsin yani :dil::dil::dil::dil::dil::dil::dil:

Arzu 18 bunu beğendi.
  4. Arzu 18

Arzu 18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    18
    tabi cnm yaniiii bildigim biseyse niede soylemiyeyim

5. Arzu 18

Arzu 18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    18
yves rocher ürünlerini kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yves Rocher ParfümlerdE % 20 Nisan Ayı İndirim Fırsatı

Yves Rocher ParfümlerdE % 20 Nisan Ayı İndirim Fırsatı

Bu sayfa; Yves Rocher ParfümlerdE % 20 Nisan Ayı İndirim Fırsatı konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, birbirinden muhteşem kokulara imza atan ünlü marka Yves Rocher, Nisan ayına özel indirime gidiyor. Yves Rocher satan mağazalardan temin edebileceğiniz parfümeri ürünlerinde Nisan ayına özel % 20 indirim sizleri bekliyor. Parfüm ihtiyacınız varsa sakın kaçırmayın...
  2. Yves Rocher Yaz İndirimi Başladı!

Yves Rocher Yaz İndirimi Başladı!

yves rocher yves rocher indirim yves rocher kampanya Sevgili melekler, dünyaca ünlü marka Yves Rocher tüm ürünlerinde yaz indirimine gidiyor. Bugün başlayan indirim günleri boyunca % 50'ye varan indirimli fiyatlar sizleri bekliyor. Sakın kaçırmayın!..
  3. la roche posay ürünleri kullananlar

la roche posay ürünleri kullananlar

selam melekler hassas bir cildim var ve sağlıklı cilt bakımı ürünleri kullanmak istiyorum la roche posay ürünlerinin iyi olduğunu duydum aranızda bu markanın ürünlerini kullananlar varsa izlenimlerini ve yorumlarını öğrenebilirmiyim
  4. herbalife ürünleri kullananlar

herbalife ürünleri kullananlar

herbalife ürünleri kullanan varsa memnun kalıp kalmadığınız hakkında yorumlarda bulunurmusunuz herbalife ürünleri kullandıysanız hangi ürününü kullandınız tavsiye ediyormusunuz
  5. mac makyaj ürünlerini kullananlar

mac makyaj ürünlerini kullananlar

selam melekler mac makyaj ürünlerini kullananlar varsa nasıl bu markanın ürünlerinden memnunmusunuz mac markasının hangi ürünlerini kullandınız ve memnun kaldınızmı

Sayfayı Paylaş