gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

"z"baharat

Konu, 'Baharatlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Zencefil : Bir bitkinin toprak altında kalan gövdesinin kurutulmasıyla elde edilir. Genellikle şerbet, meşrubat ve likör yapımında kullanılmaktadır. Zerdeçal : Yaprakları sivri uçlu, çiçekleri sarı renkte bir bitkidir. Et, balık, yumurtalı yemeklere katılır. Ayrıca kimi zaman safranın yerine de kullanılmaktadır.

"z"baharat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Z harfi..

Z harfi..

Z ZAR: Anatomide makroskopik ya da mikroskopik boyutlu, az ya da çok farklılaşmış ya da karmaşık yapıda, geniş ve yassı katman biçimli oluşumların genel adıdır. ZATÜRREE (PNÖMONİ): Akciğer dokusunun iltihabı. Çeşitli etkenlere bağlı olarak gelişmekle birlikte, genellikle birincil ya da ikincil mikrobik etkenlerin yol açtığı akut ya da subakut hastalık tablolarını belirten bir terimdir....
  2. Şifalı Bitkiler (Y-Z)

Şifalı Bitkiler (Y-Z)

Şifalı Bitkiler (Y-Z) • Yaban gülü: Kabız edici, idrar söktürücü olarak, böbrek ve safra taşlarına karşı kullanılır. C vitamini yönünden zengin olduğu için de bâzı bölgelerde marmelât yapımında kullanılır. • Yasemin: Çiçeklerinden hazırlanan çay göğüs yumuşatıcı ve sinirleri yatıştırıcı olarak kullanılır. • Yenibahar: Damar sertliğini önler. Hazmı kolaylaştırır. Mide ve bağırsak gazlarını...
  3. Zuma tarzı bir oyun

Zuma tarzı bir oyun

zuma oyunu çeşitleri zuma çeşitleri oyun tarzı oyunlar oyunları Ben baya eğlendim meleklerim bakalım siz de eğnelenecek misini?? seçilen oyun :amigo:
  4. İşyerinde Zinde Kalmak İçin...

İşyerinde Zinde Kalmak İçin...

işyerinde zinde kalmak için, yapılması gerekenler, neler yapmak lazım, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Çalışan meleklerin en büyük şikayeti yorgunluk,yeterince dinlenememe ve buna bağlı olarak ta verimsizlik gelir.Şimdi size işyerinde zinde kalabilmek için uygulanabilecek bazı formüller anlatacağız.. Ofis Egzersizleri Eğer gün...

Sayfayı Paylaş