gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Zafer Önen Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

zafer önen, zafer önen hayatı, zafer önen kimdir
    Sevgili başarılı seslendirme sanatçısı, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Zafer Önen hakkında bilgiler veriyoruz sizlere....

zafer-önen-1.jpeg

Zafer Önen Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yasemin Mori Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Yasemin Mori Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

yasemin mori kimdir yasemin mori hayatı Kim Kimdir bölümümüzde bu kez genç bir şarkıcıyı konuk ediyoruz melekler :) Bu konumuzda Yasemin Mori kimdir hayatı hakkında bilgilerle karşınızdayız... 1982 Ankara doğumlu olan sanatçı, aslında Bilgi Üniversitesi/Grafik-Tasarım bölümü mezunu. Ancak küçük yaşlardan beri müzikle ilgilendiği için, söz ve bestelerin tamamının kendine ait olduğu bir...
  2. Kuşeyri Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Kuşeyri Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Kuşeyri Kimdir Kuşeyri Kısaca Hayatı Sevgili melekler, az önce paylaştığımız Kutb-İ Zaman (Seyyidcelal Buhari) hayatıyla ilgili bilgilerin ardından bu sayfamızda da Kuşeyri Kısaca Hayatı hakkında bilgiler sunuyoruz sizlere.. Kuşeyrinin gerçek adı Abdülkerîm bin Hevâzin bin Abdülmelik bin Talhâ bin Muhammed Nişâbûrî'dir. Kuşeyri eğitiminden sonra tefsir, hadis ve tasavvufi...
  3. Jehan Barbur Kimdir ? Hayatı Hakkında Bilgiler

Jehan Barbur Kimdir ? Hayatı Hakkında Bilgiler

Jehan Barbur Kimdir jehan barbur hayatı Sevgili melekler, bu sayfamızda sizlere Jehan Barbur hayatı hakkında bilgiler sunacağız sizlere... Lübnan asıllı olan genç vokalist, besteci ve söz yazarı 12 Nisan 1980 tarihinde Lübnan'da doğmuştur. 2 yaşında savaş sebebi ile ailesiyle birlikte Hatay/İskenderun'a göç eden Barbur, Ankara'da üniversite eğitimine başlayıncaya kadar ailesiyle...
  4. emniyet kemerinin hayatımız için önemi hakkında bilgi

emniyet kemerinin hayatımız için önemi hakkında bilgi

Merhaba. Emniyet kemerinin hayatımızdaki önemiyle ilgili bir kompozisyon yazıyorum ama bir yerde tıkandım kaldım.Eğer bana yardım edebilirseniz kompozisyonumu tamamlayabilirim. Aklınızdakileri yazarmısınız lütfen ? :)
  5. Tiyatrocu Zafer Önen Hayatını Kaybetti...

Tiyatrocu Zafer Önen Hayatını Kaybetti...

zafer önen, zafer önen haberleri, zafer önen hakkında Sevgili melekler, seslendirme, sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu Zafer Önen hayatını kaybetti. Tedavi gördüğü Pendik rehabilitasyon merkezinde 92 yaşında hayata gözlerini kapatan Zafer Önen 6 aydır Pendik ilçesindeki bir rehabilitasyon merkezinde tedavi görüyordu. Usta Sanatçı, kalp yetmezliği sonucu bu sabah hayatını kaybetti. ZAFER...

Sayfayı Paylaş