gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Zafer Peker - Ah Kahrolası

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kapım her çaldığında sen gelirsin sanırım Her akşam batan güneşle sensizliğe aglarım Ah kahrolası, ah sevdalım benim
    Bana neler ettin de ne oldu
    Gecelerde bulsam seni alsam koynuma
    Rüyalarda benimlesin şimdi uzaklarda
    Ağlayamam ağlasanda dönmem bir daha sana
    Yemin bozdum senin yüzünden
    Mutluluk çok yakında...

Zafer Peker - Ah Kahrolası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zafer Peker - Sevsende Sevmesende

Zafer Peker - Sevsende Sevmesende

Gün be gün biraz daha yanlışlaşıyorum Gün be gün biraz daha hırçınlaşıyorum Sen çoğalıyorsun içimde Ve sen, ve seni, hep sana sensizliğime Yazıyorum yazacağım Belki de seni sana anlatacağım Sen sevsende sevmesende Sen bilsende bilmesende Öyle sevdim öylece gönülsedim Öylesine benimsedim sana kin duyacak kadar Çok sevdim seni Sen sevsende sevmesende Sen bilsende bilmesende Bin...
  2. Zafer Peker - Kolaymı Ayrılmak

Zafer Peker - Kolaymı Ayrılmak

bu bir teselli ayrılık değil gelir geçer sanma sakın bu heves değil bir anlık öfke sensizlik değil hani senin olmak varya tesadüf değil Yapma ne olur sensiz vurgunum ah suskunum gitme ne olur sana vurgunum ah vurgunum Kolaymı ayrılmak canıma can olmuşsun Aşkımın esiri herşeyim sen olmuşsun Kolaymı ayrılmak canıma can olmuşsun Aşkımın esiri herşeyim sen...
  3. Zafer Peker - Geç Bunları

Zafer Peker - Geç Bunları

Ooooooooooof, o aşka önem vermezmiş, hiç aramazmış Ooooooooooof, aşk ona uzakmış o yapyalnız bile yaşarmış Güldürme beni sen bu lafları külahıma anlat Geç bunları geç seveceksen haber ver Dertlerime deva olacaksan haber ver İçimde yanıyor, yanıyor bak bir yerler Yangınım a canım yağacaksan haber ver Ey peri, nazlı çiçek. Daha seni kimler üzecek Çok bilen çok yanılır, bunu sana kimler diyecek...
  4. Zafer Peker - Buzdan Saatler

Zafer Peker - Buzdan Saatler

Buzdan saatlerimde Ağlamaklı gözlerim Buzdan saatlerimde Ah kahrolur yüreğim Sana bir hal oldu canım Sana bir hal oldu Bunca zamandan sonra Hakkettiğim bumuydu Gitarım sarhoş Bense bir deli aşık martı Dağlarda başıboş Gitarım sarhoş Kapkara bir fırtına bu Acısı bir hoş Buzdan saatlerimde Ağlamaklı gözlerim Buzdan saatlerimde Ben silinir giderim
  5. Zafer Peker - Arasana Yar

Zafer Peker - Arasana Yar

İçinden geçenleri gözlerin anlatıyor İstediğin kadar sus gözlerin konuşuyor Unut gitsin günahları Unut gitsin korkuları Aklın bende belli gülüm Aklın bende yalan mı Gel bu bahar bitmeden gel ateşin sönmeden Gel bana akşamdan gel gel hevesin kaçmadan Gel başka bir sevdaya gönlün yelken açmadan Belki yarın geç olur Gel iş iş iş den geçmeden Çok uzağa gitme gidişin olmaz Çok naz etme...

Sayfayı Paylaş