gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Zafer Peker - Boşuna Yalvartma

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Terk edip bıraktın ardına bakmadan Yıkıldım dağıldım ağladım sessizce Günahtır yaptıkların bana bu ceza mı
    Sonunda yalnız kaldım tanrım bu revamı

Yanımda olsan dert etmem kendime
    Biter bu hasretim aldırmam kimseye
    Kaybolmaz yeniden canlanır duygular
    Bir daha denersek seversin beklide

Boşuna yalvartma ne olur dön diye
    Arayı uzatma sevdim ben sev diye
    Geriye dönersen artık bırakmam
    Aşkınla yanmışım yanmış ı m bir kere

Zafer Peker - Boşuna Yalvartma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zafer Peker - Söyleme

Zafer Peker - Söyleme

Bilirim bütün yollar kapalı bize Biri vardır elbet seninde gönlünde Yine de bunu senden duymak ağır geliyor Bana anlatma bana söyleme Yüreğinden her gün gelip geçen aşklardan Beni dost bilipte sakın bana bahsetme Seni başkasıyla düşünmeye dayanamam Bana anlatma beni kahretme Söyleme söyleme gerçek bile olsa Bilmeye mecbur değilim Ne olur söyleme söyleme öyle bile olsa Söyleme...
  2. Zafer Peker - Hani

Zafer Peker - Hani

Dağıtır gecemi düşününce seni Acı verir hatıralar Kapanır içime, hatırlarımya aşkımızı Üzülerek geçer Yaşadıkça bi gün daha biter ağlayarak İnanırda nasıl sever yürek bağlanarak Hani dönmezdin sözünden Hani sevmiştin gönülden Beni yıktın en derinden Yalan oldu yine kaderim Bu canım gitti seninle Kabullendim çaresiz Anılar kaldı benimle, sakladım...
  3. Zafer Peker - Fabrika Kızı

Zafer Peker - Fabrika Kızı

zafer peker fabrikada tutun sarar zafer peker fabrika kizi fabrika kızı kızı dinle Gün doğarken her sabah Bir kız geçer kapımdan Köşeyi dönüp kaybolur Başı önde yorgunca Fabrikada tütün sarar Sanki kendi içer gibi Sararkende hayal kurar Bütün insanlar gibi Bir evi olsun ister Birde içmeyen kocası Tanrı ne verirse geçinir gider Yeterki mutlu olsun yuvası Dışarda bir yağmur başlar Yüreğinde...
  4. Zafer Peker - Diyemedim

Zafer Peker - Diyemedim

Gidiyorsun, bilmediğim uzaklara Bakarken ardından, gitme kal diyemedim Ayrılık birçok şeyi aldı götürdü benden Dostlarım sordular o gitti diyemedim Diyemedim, diyemedim, diyemedim, diyemedim Bakarken ardından gitme kal diyemedim Şimdi herşey anlamsız, yarım kaldı aşkımız Akarken gözyaşlarım deli gibi zamansız Seviyorum, seviyorum, seviyorum, diyemedim Gururum engel oldu, gitme kal diyemedim
  5. Zafer Peker - Anlamazsın

Zafer Peker - Anlamazsın

Siliyor dünlerimi yine ah Bir başıma bırakıpta beni Duymazlıktan geliyorsun bak Yapamazsın olmaz ama yalnız kalırsın Geri dönemez misin o günlere yanmaz mısın ah Sabahı getirsem yine bıraksam koynuma sarılmaz mısın yar Atsam önüne sevgimi bağlarına basmaz mısın yar Bu kadar kalpsiz olamazsın ama yalnış yoldasın Ne halden anlarsın sen ne sorarsın hainsin Bir boşlukta kalmışsın acımazsın...

Sayfayı Paylaş