gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Zafer Peker - Sevdim Ağladım Sevildim Ağladım

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

zafer peker sevdim ağladım sevildim ağladım zafer peker sevdim olmadı sevildim olmadı Bu aşkın sonunda dert var hüzün var Sevdim ağladım sevildim ağladım
    Herkes gülüyorken gözümde yaşlar
    Sevdim ağladım sevildim ağladım

Hayatım meyhane köşelerinde
    Tesellim umudum şişelerimde
    Ellerde muhabbet neşe yerinde

Vefasızı sevdim canıma yetti
    Vefalıyı sevdim gurbete gitti
    Yalvardım dön dedim kıymete bindi
    Yalvardım döndedim kıymete bindi

Hayatım meyhane köşelerinde
    Tesellim umudum şişelerimde
    Sevdim ağladım sevildim ağladım.

Zafer Peker - Sevdim Ağladım Sevildim Ağladım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Ağladım

Hakan Peker - Ağladım

Issız kapkaranlık bir gece Ben çılgın ben sana hasret Sensizlik sarmış sinsice Ben sana deli divane Ağladım yine sana ağladım gizlice Göz yaşlarım süzüldü sessizce Bir kor ateş düştü yüreğime Şimdi baş başa bak seninle Ben suskun ben sana hasret Bir yağmur yağan sessizce Bense rüzgarın peşinde
  2. sahibine ağladı..

sahibine ağladı..

Maslak’TAN Mecidiyeköy istikametine gitmekte olan aracın sürücüsü Mevlüt Savaşçı’nın bir anlık direksiyon hakimiyetini kaybetmesi hayatına mal olurken, ilk yardım ekipleri sahibinin cesedine bakarak ağlayan bir bokser cinsi köpekle karşılaştı. Bacağından akan kana rağmen olay yerinden gitmek istemeyen bokser, sahibi Mevlüt Savaşçı’nın cesedinin kaldırılışını izleyerek tam 2.5 saat ağladı....
  3. sana ağladım

sana ağladım

:.*SANA AGLADIM*.: Bu gece yine ağladım yokluğuna.. Gözyaşı damlalalarım sızarken dudaklarıma doğru, tuzu dilimdeki yarayı yaktı biraz daha... Bu gece yine ağladım sensiz şarkılarla... Hayatı ezmek yok etmek istedim son bir kez daha ... Neden bilmiyorum ama yine ağladım sabaha kadar... Sitem etmek istedim içimden bişeylere bağıra çağıra ... Belki de gözyaşlarım benim...

Sayfayı Paylaş