gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Zafer Peker - Sevsende Sevmesende

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gün be gün biraz daha yanlışlaşıyorum Gün be gün biraz daha hırçınlaşıyorum Sen çoğalıyorsun içimde
    Ve sen, ve seni, hep sana sensizliğime
    Yazıyorum yazacağım
    Belki de seni sana anlatacağım

Sen sevsende sevmesende
    Sen bilsende bilmesende
    Öyle sevdim öylece gönülsedim
    Öylesine benimsedim sana kin duyacak kadar
    Çok sevdim seni
    Sen sevsende sevmesende
    Sen bilsende bilmesende

Bin kahredici his var içimde
    Boşvermişliğin ilgisizliğin
    Deli ediyor beni bu kin bu öfke
    Bu birikim bi isyan bu gerilim
    Çatlatacak kalbimi sana kin duyacak kadar
    Çok sevdim seni

Zafer Peker - Sevsende Sevmesende konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zafer Peker - Mest Olalım

Zafer Peker - Mest Olalım

Neyleyim hayatı yoksan eğer Ben seninim sen başka bir alem Bak canım acıyor dert büyüyor insafa gel dön biraz ayıp oluyor Ölü vereyim uğruna Yeter ki beni bırakma Gel gel geri canım İki göz evimize İnadına inat sarılırım o beline Tel tel karışalım gecenin ateşine Hem yanalım, hem mest olalım Başladı bitiyor ömür eriyor Saklama kendini gözyaşım arıyor Bak canım acıyor dert büyüyor insafa gel...
  2. Zafer Peker - Kolaymı Ayrılık

Zafer Peker - Kolaymı Ayrılık

Bu bir teselli ayrılık değil Gelir geçer sanma sakın Bu heves değil Bir anlık öfke Sensizlik değil Hani senin olmak varya Teseadüf değil Yapma ne olur Sensiz suskunum ah durgununm Gitme ne olur Sana vur gunum ah vurgunum Kolaymı ayrılmak canıma can olursun Aşkının esiriyim herşeyim sen olursun
  3. Zafer Peker - Dönemem

Zafer Peker - Dönemem

Çok güzeldi aşk seninle Rüya gibi yaşadık delice Sen bunları anlamak istemedin O sözlerin son oldu herşeye Ayrı düştü yollar ayrı düştü kollar Geçeip gitti aylar Hala seni unutamadım Dönemem dönemem İstesende geriye artık dönemem Ruhumu çaldın ama Dönemem dönemem Kırıldı gururum artık duy sevdiğim
  4. Zafer Peker - Belli Olmaz

Zafer Peker - Belli Olmaz

Ne umutlar soldu içimizde Ne ateşler yandı södü Kimbilir kaç kere yenik düştük sevgiliere Kim bilir kaç kere Ne geceler ne acılar geçti kim bilir kaçkere Avuç açtık tanrıya Belli olmaz yanarız birgün biz Belli olmaz tutuşur yüreğimiz Kmbilir kaçkere ağlarız geçmişlere Kimbilir kaç kere Ne sevdalar küllendi kor oldu Ne baharlar geçti ömrümüzden Kimbilir kaçkere yaşadık dolu dizgin...
  5. Zafer Peker - Ah Kahrolası

Zafer Peker - Ah Kahrolası

Kapım her çaldığında sen gelirsin sanırım Her akşam batan güneşle sensizliğe aglarım Ah kahrolası, ah sevdalım benim Bana neler ettin de ne oldu Gecelerde bulsam seni alsam koynuma Rüyalarda benimlesin şimdi uzaklarda Ağlayamam ağlasanda dönmem bir daha sana Yemin bozdum senin yüzünden Mutluluk çok yakında...

Sayfayı Paylaş