gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Zafer Peker - Terk Edip Bıraktın Ardına Bakmadan

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ne umutlar soldu içimizde Ne atesler yandi södü Kimbilir kaç kere yenik düstük sevgiliere
    Kim bilir kaç kere

Ne geceler ne acilar geçti kim bilir kaçkere
    Avuç açtik tanriya

Belli olmaz yanariz birgün biz
    Belli olmaz tutusur yüregimiz
    Kimbilir kaçkere aglariz geçmislere
    Kimbilir kaç kere

Ne sevdalar küllendi kor oldu
    Ne baharlar geçti ömrümüzden
    Kimbilir kaçkere yasadik dolu dizgin
    Kimbilir kaç kere

Zafer Peker - Terk Edip Bıraktın Ardına Bakmadan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zafer Peker - Nedense Anlatamadın

Zafer Peker - Nedense Anlatamadın

Her zaman aklımda Nasıl kalırsın bilmem En olmadık zamanda Rüyamdasın yeniden Çaresizlik ve de sen Hatırlatır herşeyi Tam unutmuşum derken Alev alır içimi Nedense anlatamadımben de kendimi Belki sen anlamadın sevgimi Nasılda bu kadar koptun benden Ne yapsan kaçamazsın kendinden Ayrılık zamanı gelince Durduramaz hiç kimse Elimden bir şey gelmez Dualarım seninle
  2. Zafer Peker - Marmara

Zafer Peker - Marmara

Ah güzelim marmara o mavi sularında Defineler gizlidir yakamozlarında Sarmaş dolaş sevgililer uzun kumsallarında Buruktur ayrılanlar hasretlik akşamında Gel gel utanma sıkılma kucakla dalgaları Marmara bu başlatır o en büyük aşkları Muhabbet zamanları taze bahar ayları İçim bir hoş oluyor duyunca martıları Masmavi bir deniz aşık oldum bendeniz İbibikler ötmeden buluşsak ne dersiniz
  3. Zafer Peker - Güllerim Solmadan

Zafer Peker - Güllerim Solmadan

Bana elini ver bana yol göster Yalan değil yakan şu kara geceler Sonumuz olmadan sonra geç olmadan Güllerim solmadan gel bana güle güle gel Al başımdan belayı Al benden ver devayı Ah neyler dertli gönül Sensiz kalmış dünyayı
  4. Zafer Peker - Diyemedim

Zafer Peker - Diyemedim

Gidiyorsun, bilmediğim uzaklara Bakarken ardından, gitme kal diyemedim Ayrılık birçok şeyi aldı götürdü benden Dostlarım sordular o gitti diyemedim Diyemedim, diyemedim, diyemedim, diyemedim Bakarken ardından gitme kal diyemedim Şimdi herşey anlamsız, yarım kaldı aşkımız Akarken gözyaşlarım deli gibi zamansız Seviyorum, seviyorum, seviyorum, diyemedim Gururum engel oldu, gitme kal diyemedim
  5. Ardına bakmadan giden sevgili

Ardına bakmadan giden sevgili

başkasına giden sevgili giden sevgili resmi resimleri insan resimleri Ardına bakmadan giden sevgili; başlık bile pskolojikmen insanı yıkmakta... Meleklerim gidenin arkasından ağlanmaz derler ama insan çok sevdiği zamanda çok koyuyor... Ardına bakmadan giden sevgili... Yaşanamamış aşklar en büyük aşklardır... Karmaşık sokaklarda tarifsiz mekanlarda,zamanlarını kaybetmiş dakikalarda...

Sayfayı Paylaş