gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Zafer Peker - Ya Seninle Yada Sensiz

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gönlüm yorgun düştü sevdandan Gitme aşkının göster bana Hasretinden usandım ama
    Kül oldum artık yana yana

Beni senden ayırma zor olur
    Beni üzme yıkma ne olur ah
    Özlüyorum sensiz yanık yüreğim
    Kah rolurum gitme güzelim
    Üzülür ağlarsın sen böyle aşk bulamazsın

Ya seninle yada sensiz
    Durumumuz bak çaresiz
    Beni yorma beni kolla
    Olamam sensiz tek başıma

Zafer Peker - Ya Seninle Yada Sensiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zafer Peker - Sensiz Sabah Olmuyor

Zafer Peker - Sensiz Sabah Olmuyor

Buralarda cok yalnızım Ariyorum her an seni acılarım son bulurdu tutabilsem ellerini Sensiz sabah olmuyor uyaniyorum ansızın sensiz gün dogmuyor ah yalnızım çok yalnızım x2 Aşılmaz yollardayım, bir garip diyardayım öyle çok özledim ahh doluyor , gözlerim ahh yanıyor , bedenim ahh yalnızım çok yalnızım Sensiz sabah olmuyor uyanıyorum ansızın sensiz gün dogmuyor ah...
  2. Zafer Peker - Sensiz Olmaz

Zafer Peker - Sensiz Olmaz

Sen kafamda çılgınca sorunlarla Hep eleştiriler hep yorumlarla O edalar o sahte tavırlarla Hiç başbaşa kaldınmı anılarla Bak dünyada kaldık tek başımıza Hep doğruyu bulduk yanlışımızla Zaman geçsede acımasız bir hızla Biz yaşıyoruz hala şarkımızla Sensiz olmaz canım sensiz olmaz Sevdiginin ardından koşan yorulmaz Sensiz olmaz canım sensiz olmaz Hayata küserek yaşanmaz Her gün aynalara...
  3. Zafer Peker - Kavgam Seninle Değil

Zafer Peker - Kavgam Seninle Değil

Toz bürünmüş yıllardan Gecikmiş bir yankı gibi Kaderi zorlarcasına Yeniden çıktın yoluma Git yoluna dön Anıları bir yana at Git yuvana dön Acıları bana bırak Kavgam seninle değil Seni seven gönlümle Dinlemez kuralları Çiğniyor yasakları Aşkla yanmış dudaklar Dostça konuşmazlar Böylesi daha güzel Git yuvan seni bekler
  4. Zafer Peker - Güllerim Solmadan

Zafer Peker - Güllerim Solmadan

Bana elini ver bana yol göster Yalan değil yakan şu kara geceler Sonumuz olmadan sonra geç olmadan Güllerim solmadan gel bana güle güle gel Al başımdan belayı Al benden ver devayı Ah neyler dertli gönül Sensiz kalmış dünyayı
  5. Zafer Peker - Diyemedim

Zafer Peker - Diyemedim

Gidiyorsun, bilmediğim uzaklara Bakarken ardından, gitme kal diyemedim Ayrılık birçok şeyi aldı götürdü benden Dostlarım sordular o gitti diyemedim Diyemedim, diyemedim, diyemedim, diyemedim Bakarken ardından gitme kal diyemedim Şimdi herşey anlamsız, yarım kaldı aşkımız Akarken gözyaşlarım deli gibi zamansız Seviyorum, seviyorum, seviyorum, diyemedim Gururum engel oldu, gitme kal diyemedim

Sayfayı Paylaş