gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Zafer

Konu, 'Z' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Çok zor bir sorunun üstesinden gelerek başarıya ulaşacaksınız demektir. Karşınıza çıkan tüm sıkıntıları aşacaksınız anlamındadır. Çok zor bir sorunun üstesinden gelerek başarıya ulaşacaksınız demektir. Karşınıza çıkan tüm sıkıntıları aşacaksınız anlamındadır. Düşmanlarınızı yenilgiye uğratacak ve zafer elde edeceksiniz. Aşk hayatınızda da büyük mutluluklar yaşayacaksınız. Zafer rüyaları olduğu gibi çıkar.Rüyada bir ordunun zafere ulastigini isitmeniz, islerinizde basarili olacaginiza isarettir. Her hangi bir iste zafer kazandiginizi görmeniz, yeni bir sikintiya ugrayacaginiza yorumlanir.Rüyada türk ordusunun düşmana karşı bir zafer kazandığını görmek; başladığınız her işi başarı ve alnınızın akı ile bitireceğinize, yüksek mevki ve itibar sahibi olacağınıza işarettir.

Zafer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çanakkale zaferi

çanakkale zaferi

Çanakkale Savaşı (Çanakkale Zaferi) I. Dünya Savaşı'nda, Osmanlı Devleti'nin, Çanakkale Boğazı'nı geçmek isteyen İtilâf kuvvetleriyle yaptığı savaşlar (1915). Bahriye Nazırı Churchill'in teklifleri ve İngiltere'nin ısrarıyla İtilâf devletlerince girişilen harekâtın amacı, Rusya ile doğrudan temasa geçmek, onlara silâh ve malzeme yardımı yapabilmekti. Bu yolla, Süveyş Kanalı ve Hint yolu...
  2. Çanakkale Zaferi

Çanakkale Zaferi

Çanakkale Savaşı yalnız bizim tarihimizin değil yakın dünya tarihinin en önemli savaşlarından biridir. Çanakkale Boğazı'nı savaş gemileriyle zorlayarak aşma, böylece İstanbul'a kavuşma isteği Avrupa büyük devletlerinin öteden beri özlemidir. 1914 yılında I. Dünya Savaşı'nın başlamasıyla İtilaf devletleri bu isteklerini gerçekleştirme fırsatının doğduğuna inandılar. Bu inançla İngiltere ve...
  3. Zafer Peker - Diyemedim

Zafer Peker - Diyemedim

Gidiyorsun, bilmediğim uzaklara Bakarken ardından, gitme kal diyemedim Ayrılık birçok şeyi aldı götürdü benden Dostlarım sordular o gitti diyemedim Diyemedim, diyemedim, diyemedim, diyemedim Bakarken ardından gitme kal diyemedim Şimdi herşey anlamsız, yarım kaldı aşkımız Akarken gözyaşlarım deli gibi zamansız Seviyorum, seviyorum, seviyorum, diyemedim Gururum engel oldu, gitme kal diyemedim
  4. 30 ağustos zafer bayramı

30 ağustos zafer bayramı

30 AĞUSTOS BÜYÜK ZAFER BAŞKOMUTANLIK MEYDAN SAVAŞI İlgi: Büyük Zaferin Önemi Güneş batıya yaklaştıkça ateşli, kanlı ve ölümlü bir kıyametin kopmak üzere olduğu bütün ruhlarda seziliyordu. Biraz sonra dünyada büyük bir çöküntü olacaktı. Ve beklediğimiz kurtuluş güneşinin çıkıp doğabilmesi için bir çöküntü gerekli idi. Karanlıklar içinde bu çöküş gerçekleşmeli idi. Gerçekten göğün karardığı...
  5. Zafer Ergin kimdir

Zafer Ergin kimdir

zafer ergin hayatı zafer ergin kimdir nereli zafer ergin kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler burada arkadaşlarım. "Arka Sokaklar"ın Rıza Baba'sı, büyük usta Zafer Ergin ve hayatı hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler. (d. 1942) Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Dil Tarih Coğrafya Fakültesi, Sanat Tarihi bölümü mezunudur. Ankara Deneme Sahnesi'nden...

Sayfayı Paylaş