gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

zaga mutlu yıllar

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

yeni yaşın sana uğur getirsin herşey gönlünce olsun nice mutlu yıllar dilerim :kiss: :d045:

zaga mutlu yıllar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlu Yıllar @şK_MeLeĞ!

Mutlu Yıllar @şK_MeLeĞ!

. Sevgili Arkadaşım,Kardeşim @şK_MeLeĞ! Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun!...
  2. *GüMüŞ*  nice mutlu yıllara :)

*GüMüŞ* nice mutlu yıllara :)

canım sevdiklerinle nice sağlıklı huzurlu uzun yıllar geçirmen dileği ile :kiss:
  3. Mutlu Yıllar LaViNYaM

Mutlu Yıllar LaViNYaM

Canım arkadaşım, Kardeşimmmm Bitanem LavişimmmmDostum sırdaşım gardaşımmmm :D:D http://youtu.be/QMf04ubvEhY Kıs İyiki Doğdunn heeeeeeeeeeee:eller: Hayat sanaa bütün güzelleriklerin en iyisini nasip etsin canımmm kardeşimmm Rabbim sevdiklerinle ve Yavrularınızla birlikte Hayırlı, Sağlıklı uzunnn uzunnn ömürler nasip etsinn inşallahh Evinizin huzurunu bozmasınnnn gün geçtikçe seviniz...
  4. Smiley Nice Mutlu Yıllara :)

Smiley Nice Mutlu Yıllara :)

Huzur, mutluluk ve sağlık içinde olmanı dilediğim nice seneleri, eşin ve çocuklarınla yuvanda gönlünce geçirmeni diliyor, doğum gününü kutluyorum Smiley...
  5. SEROŞ Nice Mutlu Yıllar!

SEROŞ Nice Mutlu Yıllar!

Sevgili SEROŞ, tüm sevdiklerinle birlikte, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür geçirmeni diliyor, doğum gününü kutluyorum. Nice senelere..:kiss:

Sayfayı Paylaş