gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Zahide Yetiş in Düğün Resimleri

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

zahide yetiş evlendi, zahide yetiş kimle evlendi, zahide yetişin gelinliği, zahide yetişin düğün fotoğrafları, zahide yetişin gelinlik modeli Zahide ile Yetiş Hayata programının sunucusu Zahide Yetiş dünyaevine girdi. Bir süredir birlikte olduğu iş adamı Cem Arısoy ile geçen hafta Paris de hayatını birleştirmişti. Düğün ise kuruçeşme de oldu. Mutluluğu gözlerinden okunan çift bol bol objektiflere mutluluk pozları verdiler. Zahide yetiş in gelinlik modeli ve düğününden karelerle sizleri başbaşa bırakırken kendisine de melekler mekanı olarak mutluluklar diliyoruz.

zahide-yetis-evli1_343.jpg zahide-yetis-evlilik1_343.jpg zahide-yetis-evlilik2_343.jpg zahide-yetis-evlilik3_343.jpg zahide-yetis-evlilik4_343.jpg zahide-yetis-evlilik5_343.jpg .

Zahide Yetiş in Düğün Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esra Erol'un düğün resimleri

Esra Erol'un düğün resimleri

esra erolun düğün fotoğrafları esra erol düğün fotoları erolun düğünü erol fotoğrafları 2 temmuz'da Nişanlısı Ali Özbir ile canlı yayında evlenen Esra Erol geçen akşam birçok ünlünün katıldığı ikinci bir törenle çifte düğün yapmış oldu.Esra Erol'un düğününden resimleri sizlerle paylaşıyorum
  2. Düğün Resimleri

Düğün Resimleri

düğün, nişan, kır düğünü, nikah, oturma düzeni hakkında resimler burada Her genç kızın rüyasıdır gelin olmak, o gelinliği giymek ve herşeyin mükemmel olması.. Siz melişlerime kırda, bahçede, dışarıda yapılan düğünlerden bir kaç resim göstermek istiyorum..
  3. Duygu Yetiş Resimleri

Duygu Yetiş Resimleri

Duygu Yetiş Resimleri istiyorum varsa bana Duygu Yetiş Resimlerinin linkini verin yada paylaşın kızlar
  4. Zahide Yetiş Doktorum Programından Ayrıldı

Zahide Yetiş Doktorum Programından Ayrıldı

zahide yetiş haberleri doktorum zahide yetiş Sevgili melekler, geçen sezon canlı olarak ekranlarda yer alan Doktorum programı büyük bir kitle tarafından ilgiyle izlendi. Yeni sezonda da devam edecek olan programda Zahide Yetiş yer almayacak. Zahide Yetiş yeni bir kanalda yeni bir program için anlaşmaya varmak üzere. Üç büyük kanal tarafından sabah kuşağı için teklif alan Zahide Yetiş'in,...
  5. "Zahide İle Yetiş Hayata" Yakında Atv Ekranlarında!

"Zahide İle Yetiş Hayata" Yakında Atv Ekranlarında!

zahide yetiş, zahide ile yetiş hayata, zahide yetiş yeni programı Sevgili melekler, geçen sezon Doktorum programıyla tanıyıp sevdiğimiz Zahide Yetiş yepyeni bir programla ekranlara dönüyor. Atv'de yayınlanacak éZahide İle Yetiş Hayata" programını sunacak olan Yetiş, sağlık sorunları nedeniyle aile düzeni bozulmuş, hukuki sorunlarla baş etmeye çalışan işsiz kadınların sorunlarına çözüm...

Sayfayı Paylaş