Zahmetsiz detox yöntemi burada meleklerim

deniz-07

Rüya Tabiri Editörü
Zahmetsiz detox yöntemi burada meleklerim
detox diyeti detox diyeti nasıl yapılır detox diyet listesi detox diyet Ender Saraç'tan müthiş bir tarifle sizlerle meleklerim.Sevgili meleklerim 9 günlük bir kurban bayramı zamanı yaşadık .Tatlılar etler mangallar vücudumuzu istila etti.Kilolar ise yine aldı başını gitti.Tam böyle düşünürken acaba ne yapsamda bu toksinler vücudumda yer etmesin derken bu sabah kanal d de doktorum programını izledim. En sevdiğim dr lardan Ender Saraç'tı konuk.Çok kolay yapılabilecek bir detox yöntemi söyledi.2 günde yapılıyo ve yediğimiz onca şeyin vücudumuzdan atılamasını sağlıyo. Bende bu değerli bilgiyi belki izlememişsinizdir diye sizlere aktarmak istedim.Ama bunun yanında egsersiz de yapmayı unutmayın.Ben şu günler oryantal ile zayıflamaya taktım kafayı ve sizlere de tavsiye ederim meleklerim.Hem eğlenceli hemde yağ yakıcı bi yöntem.Neyse konumuzu fazla dağıtmadan 2 günde yapacağınız detox programını veriyorum;

zayiflamak1-9878-174.jpg

1.GÜN
SABAH;
1 katı yumurta,tarçınlı cevizli yulaf ezmesi,az yağlı süt
ÖĞLE ;soğan çorbası,yağsız kıymadan ekmeksiz köfte,bol roka,tereacı biber,limon sıkarak üsterine
ARA ÖĞÜN;Ceviz,bir avuç elma kurusu
AKŞAM;2 Kase soğan çorbası
GECE YATMADAN EVVEL;1 yeşil elma

images-29.jpg

2.GÜN
SABAH;3 çorba kaşığı çökelek peyniri,üstüne 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ve kırmızı biber,tere 2 yumurta beyazı
ÖĞLE ;ızgara balık,1 kase ıspanak çorbası,4 tane acı biber
ARA ÖĞÜN ;1 greyfurt,4 tane ceviz içi
AKŞAM;2 kase zencefilli lahana çorbası
GECE;1 yeşil elma
images-29.jpg

Meleklerim bu sadece bir detox yöntemi.Kilo vermeye yardımcı fakat her gün yapılmaması gerekiyor.10 günden 10 güne yapılabilir.Vücudumuzda yağ tutmaması için yapılan oldukça faydalı bir yöntemdir

Geri