gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Zalim ne bilsin çocuk yüreğini....?:(

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Zalim ne bilsin çocuk yüreğini....?:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuk Yüreğini Diri Tutmak

Çocuk Yüreğini Diri Tutmak

Çocuk Yüreğini Diri Tutmak Hani bazen hissettiklerimizle dolup taşarız anlatmak isteriz ama bir türlü anlatamayız. Yaşadığımız zorluklar yüzünden bazen yüreğimiz yorulur, hislerimize tercüman olacak bir liman ararız. Duyguların deniz dalgaları gibi sürekli değiştiği, sevginin ve öfkenin med-cezirler gibi yer değiştirdiği zamanlar yaşar yüreğiniz. Bazen bir şiirin mısrası, bir roman’ın...
  2. Lanet Ediyorum Gişine Bile Dayanamayan Yüreğime

Lanet Ediyorum Gişine Bile Dayanamayan Yüreğime

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bile Bile Yandı *YÜREĞİM*

Bile Bile Yandı *YÜREĞİM*

Kaç kere sustum aşkı güz yapanlara varamadığım ? derdi soran bana bin dert yükledim aşikar duvarlara ağlayamadım sevdayı oyun sananlara nefesimde yaşattım isminin adına hissetmeden yalandan haykıranlara engeli göremedim son bakışlarda kokuna sarıldı gitti şimdi rüzgarlar da bile bile yandı yüreğim yana yana söndü yüreğim benim sonum sende bilirim UNUTAMADIM SENİ...
  4. çocuklarımızı bile bile zehirlemeyelim…

çocuklarımızı bile bile zehirlemeyelim…

BU konu;çocuklarımızı zararlı yiyeceklerden koruma,çocukları zehirlenmelere karşı koruma hakkında bilgiler vermektedir Okullar açıldı,sevgili annelerin koşuşturması başladı.Duyarlı anneler çocuklarının beslenme çantasını sağlıklı yiyeceklerle doldururken,bilinçsiz anneler nasılsa okul kantininden beslenir diyerek çocuklarını malesef bile bile zehirliyor.Çocuklarda okul kantininden...

Sayfayı Paylaş