gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zalim Sözler 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Zalim Sözler 2012 en zalim sözler Merhaba arkadaşlar ben zalim sözler arıyorum ama 2012 yılının olursa makbule geçer :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Zalim Sözler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zalim

Zalim

İnsanlara eziyet veren ve onların acı çekmesinden zevk alan birini görmek karanlık tabiatlı birine, gece karanlığına yahut kişinin çekinmesi gereken kötülüklere, Kendi nefsine zulmettiğini görmek hayır ve iyilik yapmakta gevşek davranmaya delalet eder. ZZulmettiği kimsenin kendine beddua ettiğini görmek Allah'ın -c.c.- gazabına, Kendisine zulmeden kişiye beddua ettiğini görmek o kimseye galip...
  2. 2012 Etkileyici Güzel Sözler 2012

2012 Etkileyici Güzel Sözler 2012

güzel mesajlar 2011 etkileyici sözler 2011 en güzel sözler Sevgiliye söylenecek en güzel sözlerle onu etkilemek istiyorsanız sizlere 2011 yılının romantik sözlerinden oluşan etkileyici sözleri sunuyorum. Ne dil yeter seni anlatmaya, Ne göz kıyar sana bakmaya, Ne ellerim dayanır sana dokunmaya, Ne kollarım uzanır seni sarmaya Hiç ömür yeter mi? Bir sen daha bulmaya bitanesi... Bir nasihat:...
  3. 2012 Zalim Sözler kısa

2012 Zalim Sözler kısa

2012 Zalim Sözler kısa Zalim Sözler facebook Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda gerek Facebook sayfanızda kullanacağınız, olmadı msn iletisinde kullanacağınız 2012 zalim sözleri sizlerle paylaşıyoruz :) Gayem zat-ı alinizi taciz etmek değil, efkar-ı umumiyede muhabbet kurmaktır. Cevabı müspetiniz kalb-i hazalimi tamir-i temin edeceğinden, desti muhabbetinize talibim... Hayat öyle...
  4. O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan zalim şarkı sözü

O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan zalim şarkı sözü

O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan 12 şubatta söylediği şarkı Zalim Oğuz Berkay Fidan 12 Şubat O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan zalim şarkı sözü Oğuz Berkay fidan'ın 12 Şubat gecesi seslendirdiği Zalim adlı beğenilen şarkının sözlerini sizlerle ve Oğuz Berkay fidan hayranlarıyla bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler. Ellerine sağlık, hadi durma kutla bu zafer senin Yüreğine sağlık, yalan...
  5. 2012 Sıradan Sözler kısa

2012 Sıradan Sözler kısa

Sıradan Sözler facebook 2012 Sıradan Sözler kısa Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda siz sevgili üyelerimizle ve bizden sıradan sözler isteyen misafirlerimiz ile yılın en güzel kısa sıradan sözlerini paylaşıyoruz. Yarınıma seninle gitmek için bekliyorum seni hadi aç kalbini al beni götür sevginle. öksüz bir sevdanın garip insanıyım kurtar beni seni bekliyorum. karşılıksız...

Sayfayı Paylaş