gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Zalim

Konu, 'Z' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

İnsanlara eziyet veren ve onların acı çekmesinden zevk alan birini görmek karanlık tabiatlı birine, gece karanlığına yahut kişinin çekinmesi gereken kötülüklere, Kendi nefsine zulmettiğini görmek hayır ve iyilik yapmakta gevşek davranmaya delalet eder. ZZulmettiği kimsenin kendine beddua ettiğini görmek Allah'ın -c.c.- gazabına, Kendisine zulmeden kişiye beddua ettiğini görmek o kimseye galip gelmeye, Zalim bir yöneticinin halka adalet yaptığını görmek umum insanlar için hayra yahut bu rüyayı görenin kendi aile fertlerine karşı adil olmasına, Zalim ve günahkar birinin adalet ettiğini görmesi tövbe etmesine delalet eder.İyi arkadaşlarınızın sağlıklarıyla ilgili haberlerin sizi mutlu edeceğine yorumlanır. İyi arkadaşlarınızın sağlıklarıyla ilgili haberlerin sizi mutlu edeceğine yorumlanır. Rüyada zalim bir kimse görmek, evde esinin kendisinden bazi seyler istedigi için kizdigina ve agiz tartismasi yaptiklarina yorumlanir. Baska bir kimsenin rüyasinda kendisine zalimce davrandigini görmek, o kimse ile aralarinda bir anlasmazlik çikacagina isarettir.

Zalim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Zalim

Güllü - Zalim

Çileli hayatı paylasan bendim Anlamsız günlerin nesesi bendim karanlık dünyanın ısıgı bendim beni böyle bırakıp nasılda gittin? Nereden sevdim o zalimi..nereden sevdim o zalimi? hayatımı yakıp gitti.. Nereden sevdim o zalimi..nereden sevdim o zalimi? Beni böyle perişan etti.. Aşkından başka bir aşk tanımazdım Ayrılık acısı tattırmadım ki Canım gibi sevdim yandırmadım ki Gönül defterini...
  2. Yalın - Zalim

Yalın - Zalim

Ellerine sağlık, hadi durma kutla bu zafer senin Yüreğine sağlık, yalan dünyanda tek safirin Onu kaybetme, onu kirletme, hırsınla süsleme Ellerine sağlık, hadi durma kutla bu zafer senin Yüreğine sağlık, yalan dünyanda tek safirin Onu kaybetme, onu kirletme, hırsınla süsleme Hadi seni sevdim diyelim bir daha, Gözümü karartıp yeniden taptığımda Değişecek misin söyle, değişebilecek misin...
  3. Rabbim Zalimin Zülmünden İlahisi

Rabbim Zalimin Zülmünden İlahisi

rabbim zalimin zulmünden rabbim sana sığınırım ilahisi ilahisi Rabbim zalimin zulmünden Şahadetsiz bir ölümden Fayda vermeyen ilimden Rabbim sana sığınırım Hep sana asi olmaktan Az bilmekten çok gülmekten Cihattan geri kalmaktan Rabbim sanasığınırım Katılaşmış katı kalpten Senden korkmayan yürekten Fitneden şüphe ve şekten Rabbim sana sığınırım Seni zikretmeyen dilden Sana...
  4. Her kadın biraz zalimdir

Her kadın biraz zalimdir

İyiyiz hoşuz ama bazı çekilmez huylarımız yok mu işte o huylar yüzünden başta erkekler olmak üzere herkes bizi yanlış anlıyor.Yani yazıdan da anlayacaksınız ki biz bazen zalim olabiliyoruz:):) Kadın çabalar. Kadın koşar.. Kadın yalvarır.. Erkekse olağanda sertliğiyle durur karşısında.. Şiddet gösterir.. Kadın ağlar.. Erkek hakaret eder.. Kadın üzülür.....
  5. Zalimin zulmü varsa notaları

Zalimin zulmü varsa notaları

Arkadaşlarım zalimin zulmü varsa sevenin allahı var şarkısının acil olarak notaları lazım bana teşekkürler.

Sayfayı Paylaş