gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zalimin zulmü varsa notaları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım zalimin zulmü varsa sevenin allahı var şarkısının acil olarak notaları lazım bana teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Zalimin zulmü varsa notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zalim

Zalim

İnsanlara eziyet veren ve onların acı çekmesinden zevk alan birini görmek karanlık tabiatlı birine, gece karanlığına yahut kişinin çekinmesi gereken kötülüklere, Kendi nefsine zulmettiğini görmek hayır ve iyilik yapmakta gevşek davranmaya delalet eder. ZZulmettiği kimsenin kendine beddua ettiğini görmek Allah'ın -c.c.- gazabına, Kendisine zulmeden kişiye beddua ettiğini görmek o kimseye galip...
  2. Nalan - Zalimin Zulmü

Nalan - Zalimin Zulmü

Daha benden ayrılmadan Başka sevgili buldun Saadet hiç belli olmaz Sevgilim mesutmusun? Bu sevgiye düştüm nerden Kendimi unuttum ben Hayatımı sana verdim Gençliğim gitti elden Şimdi artık yanlızım Ağlamak neye yarar Zalimin zulmü varsa Sevenin Allahı var
  3. Vurgun yemiş gibiyim notaları var mı

Vurgun yemiş gibiyim notaları var mı

Arkadaşlarım elinizde vurgun yemiş gibiyim notaları var mı . Bu şarkıyı çok çok çok seviyorumda çalmaya çalışayım bakalım nolcak sa :)
  4. ''Zalimin Zulmü'' Şarkısı Notaları

''Zalimin Zulmü'' Şarkısı Notaları

zalimin zulmü, şarkısı, notaları, bestesi, nedir, nasıl çalınır, ile ilgili bilgiler burada melekler Orhan Gencebay'ın muhteşem eserlerinden biri olan''Zalimin Zulmü'' parçasının sözlerini ve notalarını paylaşıyoruz melekler :) Daha benden ayrılmadan Başka sevgili buldun Saadet hiç belli olmaz Sevgilim mesut musun? Şimdi artık yalnızım Ağlamak neye yarar Zalimin zulmü varsa Sevenin...
  5. öğretmen marşının notaları lazım var mı

öğretmen marşının notaları lazım var mı

Selam , Bana öğretmen marşının notaları lazım burada bulabilirmiyim ? Şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş