gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

zam pikaçuyuda vurdu:):)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] elektrik şoku

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: zam pikaçuyuda vurdu:):)
    :D hehehehee

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

zavallıcıkkkkkkkkkkkkkkkk

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

aynen öle:):):)

5. *yabangülü*

*yabangülü* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hahahaayyyy:)

zam pikaçuyuda vurdu:):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zam

Zam

Rüyada her hangi bir maddeye zam yapildigini görerek sinirlendiginizi görmek, ücretinize veya maasiniza zam yapilmasini istediginize ve bunun reddedildigine isarettir.
  2. Dilek Budak - Vur Vur

Dilek Budak - Vur Vur

Ask için aglarim askla gülerim Ask için çarpiyor yanan yüregim Ask için ölmekse ölebilirim Vur vur vur Askin serefine vur Vur vur vur Kadehin dibine vur Vur vur vur Vur vur vur Hüzün karasi gözleri gülüsleri inan aklimda Acisina tatlisina hazirim bu askin sonuna Sevdana açildim yelkenler fora Hiçbir firtina duramaz benim karsimda
  3. vur beni

vur beni

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sevindiren zam

Sevindiren zam

Uzun süredir kötü günler yaşayan tekstilde ilk olumlu sinyaller gelmeye başladı. Avrupa'dan viskon ipliğe gelen taleplerin artması ile birlikte hem ipliğin fiyatı 4 liradan 4.5 liraya yükseldi, hem de kapanan bazı fabrikalar yeniden üretime geçti. Yurtdışı talebinin pamuktan viskona yöneldiğini anlatan sektör yetkilileri, bu sayede viskon üreticilerinin tam kapasite ile çalıştığını...
  5. Emekliye Zam

Emekliye Zam

malülen emekli maaş zamları 2010 2,5 milyon emeklinin maaşı zamlanıyor 2000 yılından önce SSK'dan emekli olanların maaşlarına yapılacak zamda sona gelindi .SGK'nın yaptığı çalışmaya göre emekliler arasında dengesizliği gidermek için düşük maaşlıya yüksek, yüksek maaşlıya ise daha az iyileştirme yapılacak İsa Yazar'ın haberi Ayrılacak kaynak yıllık 3 milyar civarında olacak. Düzenlemeden...

Sayfayı Paylaş