gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Zam Yağmuru Başladı!

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Hükümetin 2007 bütçe hedeflerine ulaşabilmek için uygulamaya koyduğu ek gelir önlemleri vatandaşı vurdu.
    Dün yapılan ÖTV zammının ardından akaryakıt ürünlerine rekor oranlarda zam geldi, sigara fiyatları arttı. Sırada ise tüpgaz var. Ayrıca önümüzdeki dönemde elektrik ve doğalgaz fiyatlarına da zam gelmesi bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde de su ve unlu mamülleri ürünleri zamlanmıştı.

Hürriyet

Zam Yağmuru Başladı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zam

Zam

Rüyada her hangi bir maddeye zam yapildigini görerek sinirlendiginizi görmek, ücretinize veya maasiniza zam yapilmasini istediginize ve bunun reddedildigine isarettir.
  2. YaĞmurLara

YaĞmurLara

Bedenini uçurumdan aşağı bırakmakla yağmur yüklü bulutların arasında süzülmeye başlamak arasında keskin ama bir o kadar da küçük bir sınır vardır hiç düşündün mü? Kararsız kalıp kayaların kenarında günlerce beklersin.. Bir yandan bir rüzgar seni uçurup gotürsün diye düşler kurarsın ama öte yandan da kendini aşağı bırakıvermek istersin bütün işkencelerine inat ruhunun.. İlk olarak uçurumun...
  3. Yağmurlar başladı ıslanmamanız için şık yağmurluklar

Yağmurlar başladı ıslanmamanız için şık yağmurluklar

yağmurluklar çocuk yağmurlukları cocuk yagmurlukları bebek yağmurlukları
  4. Antalyaya yıldız yağmuru başladı

Antalyaya yıldız yağmuru başladı

HOLLYWOOD YILDIZLARI ANTALYA'DA! OSCARLI YILDIZLAR GELDİ 45. ANTALYA ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ'NİN YILDIZLARI, ANTALYA'DA BULUŞTU. Önceki akşam gelen, Roman Polanski'nin 2002 yapımı 'The Pianist' (Piyanist) filminde sergilediği performansla Oscar kazanan Adrien Brody'ye dün de Uluslararası Venedik Film Festivali'nde Altın Aslan ödülü kazanan 'Güreşçi'yle 'en iyi erkek oyuncu' dalında...
  5. ^^^ yağmurlar ^^^

^^^ yağmurlar ^^^

Sokaklar sakin geceler karabasan Ellerim titrer kim bu ben kim bu susan Ne soran var ne bilen sebebim yok Bana kıyan erkeğim sendin vazgeçtim rüyalardan Beni sevmezsen yağmurları sev Bulutlar ağlasın sen gül güneş doğsun yeniden Gidiyorum gözüm yaşlı Hatıran har yüreğime Sen sev yağmurları Yağmurlar yağsın üzerime

Sayfayı Paylaş