gebe
  1. advantur

advantur Forum Okuru

zaman çok değiştirdi

Konu, 'Komik Resimler' kısmında advantur tarafından paylaşıldı.

ZAMAN ONU ÇOK DEĞİŞTİRDİ... [​IMG]Bu Resim Küçültülmüşdür Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 894x495 ve 74KB.[​IMG]

zaman çok değiştirdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. her zaman çok şık giyinirdi

her zaman çok şık giyinirdi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bebekler en çok ne zaman ağlar?

Bebekler en çok ne zaman ağlar?

Bebekler hiçbir neden olmadan boşu boşuna ağlamaz. Mutsuz olduklarında ya da bir şey gerçekten canlarını sıktığında size haber vermek ve yardımınızı almak için ağlar. Bebekler ağlamaya başladı mı anne - babalar ne yapacaklarını şaşırır. Hele de o, ilk bebekleri ise daha çok panikler. Uzman Psikolog Sinem Olcay “Bebeğim neden ağlıyor” sorusunun yanıtını veriyor. Yeni doğan bebeklerin çok...
  3. Atmayın, Değiştirin

Atmayın, Değiştirin

Kopamadığınız ama eskiyen eşyalarınızı atmayın, yenileyip kullanın! Eskimiş veya formu bozulmuş eşyalara ufak tefek dokunuşlarla tekrar hayat vermenin oldukça basit olduğunu biliyorsunuz. Değişik fikirlerle ortaya çıkan tasarımların adeta dipsiz bir kuyu olduğunu da! O halde eşyalarınızı gözden çıkarmadan önce, onlara bir şans daha tanımak hoş olmaz mış Üstelik zahmetsiz ve ekonomik...
  4. Değiştirdik yüzükleri

Değiştirdik yüzükleri

Yüzüklere değişik ve güzel bir hava katılmış ,oldukçada güzel ve şık olmuş doğrusu kızlar.:tik:
  5. düşük tehlikesinin en çok olduğu zaman ne zaman?

düşük tehlikesinin en çok olduğu zaman ne zaman?

Arkadaşlar merhaba.Ben 3 aylık gebeyim ve etrafımda olan düşükler beni çok korkutuyor.Benim başıma gelmesinden de çok korkuyorum.Acaba düşük tehlikesi ne zaman çoktur?

Sayfayı Paylaş