gebe
  1. meleksen

meleksen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

zaman dilimi yardım

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında meleksen tarafından paylaşıldı.

türkiyenin zaman dilimi zaman dilimi nedir türkiyenin saat nedir pm saat lütfen melekler hangi zaman dilimini seçiyim anlamadım buraya yazarsanız mutlu olurum ben ist oturuyorum

2. meleksen

meleksen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamamdır öğrendim yaptım yinede teşekkürler kızlar

3. asi&mavi

asi&mavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ııı benimde saatler tutmuo hangi zaman dilimi olcak acaba:D

4. büşran

büşran Forum Okuru

aynı dert bende de var:)

5. elçin&su

elçin&su Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    bu saat kısmını ben de bulamadım yardımmm

zaman dilimi yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtalyan Dilinde geçmiş zaman

İtalyan Dilinde geçmiş zaman

bileşik zaman özeliği göstermektedir. Basit anlamda iki parçadan oluşmaktadır. Bu bölümde geçmiş zamanı oluşturan ilk parçayı inceleyeceğiz. Participio Passato Çekimi(Kurallı Fiiller İçin) ARE ERE İRE Ato Uto İto -------------------------------------------------------------------------------- Lavare Lavato Pagare Pagato Passare Passato Mangiare Mangiato Saltare Saltato Camminare Camminato...
  2. Gençlik hoyratça harcanacak bir zaman dilimi midir?

Gençlik hoyratça harcanacak bir zaman dilimi midir?

. Gençlik hoyratça harcanacak bir zaman dilimi midir? Anne ve baba, çocukları büyüdükçe problemlerinin de büyüyebileceğini unutmamalıdır. Çocukların “en gerilimli ve tehlikeli” devresi, “büluğ çağı” da denilen ergenlik dönemidir. Bu devrede “delikanlı” artık çocukluktan çıktığını hisseder. Aklı, hisleri ve cinsi duyguları, “vasat” mertebede tutulmadığı takdirde, ifrata ve tefrite...
  3. Gelinlik,düğün ve zaman!!Yardım!!!!!

Gelinlik,düğün ve zaman!!Yardım!!!!!

gelinlik ne zaman alınır henna gelinlik henna fiyat Melekler bana yardım edin lütfen...Benim düğünüm 30 nisanda olacak inşallah.Belden drape göğüs kısmı taşlı kabarık beyaz bir gelinlik istiyorum.Diktirip satın almak istiyorum.Sizce şimdi aralık ayında diktirmeli miyim?Ocaktan sonra fiyatlar fırlayacakmış.Şimdiden 2011den 2 gelinlik getirttirmişler 2.100 dedi fiyatını.Ama şuanda her yerde...
  4. Dil Gelişimi ne Zaman başlar ?

Dil Gelişimi ne Zaman başlar ?

çocukta dil, gelişimi ne zaman başlar, nasıl başlar, faktörler nelerdir, hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz Meleklerim Çocuğunuzun dil gelişimi sesinizi ilk duyduğunda başlar . Çocuğunuz ilk anlaşılır sözcüğünü söylemeden uzun süre önce sizinle iletişim kurmaya başlar. Sizinle beden dili yoluyla ve anlaşılmaz sesler çıkararak ve ağlayarak iletişim kurar. Çünkü onun dil gelişi...
  5. Zaman Tüneli Kapakları Yapma konusunda yardım istiyorum

Zaman Tüneli Kapakları Yapma konusunda yardım istiyorum

Zaman Tüneli Kapakları Yapma konusunda sizlerin yardımına ihtiyacım var bu Zaman Tüneli Kapakları Yapma nasıl oluyor bende öğrenim:S

Sayfayı Paylaş