gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Zaman Dua Zamanı

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ya Rabbi!Buyurdun ki, kendi iradenle uyuyan yeryüzünü uyandırıp ona canlılık ve yeşillik bağışlayacaksın. Ey eşsiz mabud, bu nur ve rahmet dolu ayın bereketiyle gaflet içindeki kalplerimizi uyandır ve bizi hoşnut olduğun yola sevk et.Ey alemlerin yaratıcısı, varolan ve olacak her şeyin baş kaynağı; yeryüzündekilere indirdiğin nimetlere şükretme kabiliyetini bize bağışla. AMİN

2. DILRUBA

DILRUBA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Zaman Dua Zamanı
    aminnnn.şükürden mahrum kalmasın kimse

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Zaman Dua Zamanı

aminnnnnnnnnn emeğine sağlık

Zaman Dua Zamanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fikret Kızılıok  _  zaman zaman

Fikret Kızılıok _ zaman zaman

Bir gün olsun unutunca Dışımda kalıyorsun Oysa seni düşününce İçime sığmıyorsun Zaman zaman o zaman Zaman zaman o zaman Gözlerimi kapatınca Yanımda oluyorsun Seni öpsem,seni okşasam Farkına varmıyorsun Hergün akşam oluşunda Kadehime doluyorsun Yudum yudum, damla damla Düşüncem oluyorsun Sigaramın dumanında Dudağıma konuyorsun Her nefeste derin derin İçime doluyorsun Zaman zaman o zaman...
  2. zaman..........

zaman..........

Hayat bazen filmin geri alınması ve tekrar oynatılması izlenimi verir insana. Basit ve gündelik bir hadiseyi yaşarken insan bir an durup "ben bunu daha önce yaşamıştım" der. Bazı insanlar buna reenkarnasyon, dejavu vb. gibi özel isimler takıyorlar. Bence bu olağan birşeyi özel kılma çabasından başka hiçbirşey değil. Aslında bu zamanın insana oynadığı bir tür oyun veya bir tür latife....
  3. Rüyada korktuğunuz zaman okunacak dua

Rüyada korktuğunuz zaman okunacak dua

gece rüyada korkmak rüyada şeytandan korkmak Rüya kötüye işaret olduğu yolunda kendisinde şüphe belirirse, hemen şu duayı okumalıdır: "Allâhümme innâ neûzü bike min ameli'ş-şeytani ve seyyiâti'l-ahkâm." "Allah'ım, şeytanın şerrinden ve rüyanın kötüsünden sana sığınırız." İster hayra, ister şerre işaret olsun, korkutan rüyalardan sonra umumiyetle şu duâ okunmalı,...
  4. Hangi dualar ne zaman kaç defa okunmalıdır?

Hangi dualar ne zaman kaç defa okunmalıdır?

Dua, Allah’a yalvararak muradını istemektir. Allahü teâlâ, dua edeni sever, dua etmeyene gazap eder. Dua müminin silahı, dinin temel direklerinden biridir. Yerleri, gökleri aydınlatan nurdur. Dua, gelmiş olan belaları giderir. Gelmemiş olanların da gelmelerine mani olur. Allahü teâlâ, (Bana halis kalb ile dua ediniz! Böyle duaları kabul ederim) buyurdu. Bunun için, dua etmek, namaz, oruç gibi...
  5. Duaların Kabul Zamanları

Duaların Kabul Zamanları

Dua, kulun Rabbine yönelip O'ndan yardım dilemesidir. İnsan, gücünün yetmediği ihtiyaçlarını elde etmek, kendi kudretiyle erişemediği arzularına erişmek için Allah'a sığınır. Çünkü Allah'tan başka hiç kimse yoktur ki, onun en gizli arzularını duyup yerine getirsin, ihtiyaçlarını karşılasın. Dua bir ibadettir. Hattâ ibadetin ruhudur. Nasıl ki, bir çocuk eli yetişemediği bir ihtiyacını, bir...

Sayfayı Paylaş