gebe
  1. beyazlale

beyazlale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    0

Zaman Dursa Herşey Sussa…

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında beyazlale tarafından paylaşıldı.

Zaman Dursa Herşey Sussa… Dimi, zaman bi dursa veya herşey bi sussa…. Zamanı durdurabilme yeteneğiniz olsa eğer , siz hangi zamanda, nerede zamanı durdurup insanların göremeyeceği şekilde ne yapmak isterdiniz ?
    Misal ehliyet sınavında zaten motordan anlamıyorsunuz. Hoca konuştukça konuşuyor. Tam o anda şıkır şıkır bir müzik çalsa herşey sussa zaman dursa, sizde kalkanız şıkır şıkır oynasanız fena olmaz. Peki sin ne yaparsınız ? Sakın bu nasıl oynama diye gülmeyin.. Hem kimse görmüyor ki :24:

juju bunu beğendi.
  2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler çok güzel resim böyle aslında birden herhangi bir yerde kalkıp oynasan deli derler herhalde

Son düzenleme: 2 Temmuz 2011
  3. jupiter

jupiter Forum Okuru

valla esim tlfnu elindeyken yada netin basindayken dursun bende iice bi karsitirayim neler yapiyor diye bakmak isterdim....

yada en basa dönüp olalar basladiginda simdiki gördügüm seyleri yapmamayi isterdim...

Zaman Dursa Herşey Sussa… konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manga - Dursun Zaman

Manga - Dursun Zaman

Her sabah doğan güneş Bir sabah doğmaz oldu Elleri ellerimden Kayıp giden yıldız oldu Gülünce ışık saçan O gözler yaşla doldu Ağlama duymaz artık Bir varmış, bir yok oldu Giderken bıraktığın Bütün renkler siyah oldu Üzülme anla artık Belki de huzur buldu Dursun zaman,dursun diyorsun da Oyun değil ki yaşamak Sen inanmasan da bu son var anla Herkese inat Her sabah doğan güneş Bir sabah...
  2. Zaman geçer; herşey unutulur

Zaman geçer; herşey unutulur

herşey geçer herşey unutulur zamanla unutulur Bir Tek "SeN"i Unutamam..! Bir başıma bu kentin sokaklarında yürüyorum... Üşüyorum..Ne kadar uzaksan bana o kadar soğuyor hava.. Sen yoksan, sıcaklık hep mevsim normallerinin altında. Bu yüzden meteoroloji raporları umrumda bile değil.. Kar mı yağıyor yoksa yağmur mu bana ne?? Ben senin haesretinle sırılsıklam zaten, daha ne kadar...
  3. zaman herşeyin ilacıdır:)

zaman herşeyin ilacıdır:)

Lütfen Kullanmadan Önce prospektüsünü okuyunuz..
  4. dursun istrsin zaman ...durduramazsın...

dursun istrsin zaman ...durduramazsın...

"Son kez dokunuyor sözcüklerim kalbine.." Bilirim... Dokundukça acıtır... Acıttıkça kanatır... Damarlarında kan yerine kelimelerin zehiri dolanır... Vücuduna yayıldıkça pişmanlıkların... Bir daha yaşamak için can attığın anıların altında ezilirsin... "Ölmek istersin...Ölemezsin...!" Aniden pişmanlıkları bir çırpıda elinin tersiyle itmeye çalışırsın......

Sayfayı Paylaş