gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Zaman geçer; herşey unutulur

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

herşey geçer herşey unutulur zamanla unutulur Bir Tek "SeN"i Unutamam..! Bir başıma bu kentin sokaklarında yürüyorum... Üşüyorum..Ne kadar uzaksan bana o kadar soğuyor hava.. Sen yoksan, sıcaklık hep mevsim normallerinin altında. Bu yüzden meteoroloji raporları umrumda bile değil.. Kar mı yağıyor yoksa yağmur mu bana ne?? Ben senin haesretinle sırılsıklam zaten, daha ne kadar ıslanabilirim ki??

Burada mısın değil misin belli değil.. Bazen gidişlerin kahramanı oluyorsun..bazen sonsuz kalışların... Doyumsuz gecelerdesin kimi zaman, bazen de yalnız karanlıklardasın. Bitmek bilmez bir şarkısın ama ben mi notaları yanlış basıyorum da sen bu şarkıyı söylemiyorsun??Neden susuyorsun??

Aşkın sessizliği ne kadar korkunç olur bilir misin??Bir tek kelimeye hasret geçen gecelerin hesabını soracağın kimsede yoktur üstelik. Kendi kendiyle konuşana deli derler ya, beni çoktan akıl hastanesine kapatmaları gerekirdi. Hem de iflah olmaz hastalar bölümüne...

Yokluğuna alışmaktan korkuyorum...., ne kadar kötü.... Yokluğunu yürüyorum sokaklarda. Yokluğunu içiyorum kadeh kadeh. Hiç gelmeme ihtimalin bir idam mahkumuna dönüştürüyor beni... Hiç birşey yapmadan beklerler ya hücrelerinde, ölümün soğuk nefesini hgissederek.. Anlamlı olan birşey yoktur onlar için.. Belkide bir an önce ölmektir akıllarından geçen, bu bekleme işkencesi bitsin diye.. Bu yokluk hissi öldürecek beni..

Gelebilme ihtimalinse yüreğimdeki kuşları havalandırıyor, kanat seslerini duy. Gelmek iste yeterki, yorulmayasın diye kuşlarım taşır seni bana. Bir görsem yüzünü, ah bir dokunsam sana... Göreceksin sevdanın çiçek çiçek açtığını, umudun bir yangın gibi alev alev ikimizi birden sardığını. Anladım ki mümkün değil seni sensiz yaşamak. Ben o gönlü genişlerden değilim. Madem içimdesin, yüreğimde taşıyorum seni, o zaman yanımda da olmalısın. Sensiz yaşanmayacak bu aşk ötesi yok.
    Şimdi yalnız geceleri seviyorum.. Seni yıldızlarda buluyorum.. Daha bir dayanılır oluyor sensizlik sancısı. Mümkünü yok çıkmayacaksın aklımdan, bu yüzden gece, el ayak çekilmişken, hiçbir ses yokken seni düşünmek yokluğunu değil ama daha iyi. Bütünüyle sen oluyorsun o zaman her yerde. Ne kadar yakışıyorsunuz biribirinize, sen ve gece...

Zaman geçer; herşey unutulur, Bir örtüyle kaplanır acılar ama.....

"Bir Tek "SeN"i Unutamam..!"

alinti

2. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Zaman geçer; herşey unutulur
    paylaşımın için teşekkrüler..

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

:)emeğine sağlıkk canımmm

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

çok güzelllllll =((:)şey:

5. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yokluğuna alışmaktan korkuyorum...., ne kadar kötü.... Yokluğunu yürüyorum sokaklarda. Yokluğunu içiyorum kadeh kadeh. Hiç gelmeme ihtimalin bir idam mahkumuna dönüştürüyor beni...

tşklrrr...

Zaman geçer; herşey unutulur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Unutulur

Unutulur

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Rober Hatemo - Herşey Unutulur

Rober Hatemo - Herşey Unutulur

herşey geçer herşey unutulur unutulur rober hatemo rober hatemo melek seni sevdim inandım her lafına kos koca dünyayı dar ettin bana sevmedin beni kendin gibi hep uzaktan baktın el gibi sanki bir bendim yeryüzünde vurdun hep düşman gibi seeeeen kapımı çalarak içeri giren azılı bir belasın ben yüreğini sonuna kadar açıp çıkacağım herşey unutulur unutma herşey unutulur aşkta kalbi anlayanlar...
  3. UnutuLur Herşey ZamanLa, İnan Bana...

UnutuLur Herşey ZamanLa, İnan Bana...

Unutulur hersey zamanla inan bana. Hatırlamaz insan qecmisini, belki de hatırlamak istemediqindendir o susuş kelimeleri.. Boqazında düqümlenir de yutkunamaz. Cünkü o’dur olan bitenin sebebi. . Zor kelimelerdir bunlar. Adını soyadını soran insana verilen cevap qibi… Yasadıklarımız iyi oldu aslında derler biten ilişkinin ardından ne qarip dimi..Hatta bazen derler ki, iyiki ayrıldık be...
  4. zaman herşeyin ilacıdır:)

zaman herşeyin ilacıdır:)

Lütfen Kullanmadan Önce prospektüsünü okuyunuz..
  5. Zaman Dursa Herşey Sussa…

Zaman Dursa Herşey Sussa…

Zaman Dursa Herşey Sussa… Dimi, zaman bi dursa veya herşey bi sussa…. Zamanı durdurabilme yeteneğiniz olsa eğer , siz hangi zamanda, nerede zamanı durdurup insanların göremeyeceği şekilde ne yapmak isterdiniz ? Misal ehliyet sınavında zaten motordan anlamıyorsunuz. Hoca konuştukça konuşuyor. Tam o anda şıkır şıkır bir müzik çalsa herşey sussa zaman dursa, sizde kalkanız şıkır şıkır...

Sayfayı Paylaş