gebe
  1. destina_

destina_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

zaman gelirken

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında destina_ tarafından paylaşıldı.

her gün geri kalan yaşamın en genç günüdür
    geçmişin en yaşlı günü dün bitmiş
    neler, neler yapabileceğin
    yepyeni armağan günler
    daha yeni başlamaktadır

yaşam bisikletinde pedala hep basılmalıdır
    yolda düşmek de, kalkamamak da vardır
    ama vardığın yerde kalkamamak
    olduğun yerde ayakta durmaktan iyidir

zaman geçmez, hep gelirken
    yolda öğrenip, hep öğretirken
    ardında kalanlar tekerlek değil
    hep yürek izleridir...

yalçın ergir

2. BaHaRR

BaHaRR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşımın için saol cnm çok güzel.....

zaman gelirken konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zaman..........

zaman..........

Hayat bazen filmin geri alınması ve tekrar oynatılması izlenimi verir insana. Basit ve gündelik bir hadiseyi yaşarken insan bir an durup "ben bunu daha önce yaşamıştım" der. Bazı insanlar buna reenkarnasyon, dejavu vb. gibi özel isimler takıyorlar. Bence bu olağan birşeyi özel kılma çabasından başka hiçbirşey değil. Aslında bu zamanın insana oynadığı bir tür oyun veya bir tür latife....
  2. Gelir testinde son gün ne zaman

Gelir testinde son gün ne zaman

Gelir testinde son gün ne zaman ? Arkadaşlar acil cevap yazın Gelir testinde son gün ne zaman ?
  3. Samsung Galaxy S3 Mini Türkiyeye Ne Zaman Gelir ?

Samsung Galaxy S3 Mini Türkiyeye Ne Zaman Gelir ?

Cep telefonumu değiştirmek istiyorum ve olmuşken iyi birşey olsun istiyorum. Tercihim Samsung Galaxy s3 mini ama o da ne zaman gelir bilemiyorum. Bu konuda bilginiz varmı ?
  4. Doğum yaptım sütüm ne zaman gelir?

Doğum yaptım sütüm ne zaman gelir?

doğum sonrası süt ne zaman gelir,doğum yaptım sütüm gelmiyor,doğumdan sonra sütü gelmeyenler,doğum ve lohusalık,doğum sonrası emzirme hakkında bilgiler Loğusa akıntısı Çocuk doğduktan sonra plasenta dışarıya atılır. Rahimde yaralı bir bölge bırakır. Tamamen iyileşinceye kadar bu yaralardan akan salgı vajinadaki bakterilerle birleşir ve iltihaplanır: Loğusa akıntısı oluşur. Yaklaşık ala...
  5. Gebelikte memeden süt gelmesi normali?

Gebelikte memeden süt gelmesi normali?

Hamilelikte özellikle son aylarda memelerden süt gelemsi normal bir durumdur. Her hamilelikte olmaz ancak sık rastlanır. Gebelikte süt hormonunun (prolaktin) artması ile memeler doğacak bebeğe süt hazırlamaya başlar. Bu süt bazen bebek henüz doğmadan memelerden gelmeye başlar, bu gelen ilk süte kolostrum denir, halk arasında ağız sütü diye adlandırılır. Hamilelikte memlerden süt gelmesi...

Sayfayı Paylaş