gebe
  1. *Melek*

*Melek* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    269
    Ödül Puanları:
    63

Zaman her şeyin İlacıdır

Konu, 'Fan Club' kısmında *Melek* tarafından paylaşıldı.

[​IMG] yaşanılan sorunlara bazen çözüm üretmek çok zor olur, hatta üretilebilecek bi çözüm olmaz.. yapacak bişe yoktur.. iş işten geçmiştir.. bu gibi durumlarda yapılabilecek en iyi şeylerden birisidir belki de zamana bırakmak.. olayları gidişatına bırakmak.. keza, zaman herşeyin ilacıdır..

İsteyerek içine akıttığın bu zehir seni etkilemeye başladığında..
    Bazen bir çığlık gibi sessizliğin o masumiyetini bozan...
    Ve ıslak gözlerinde her an dökülmeyi bekleyen o bahar yağmurları...
    İnadına gül şu hayat'a
    Bırak geçmişte ne varsa yaşanan tüm acı ve tatlı anlarını...
    hayatın seni planlamasına izin verme... güçlü ol.. ol ki! tek başına yönlendirebil ruhunu, bedenini...
    sakın ha...
    an'ı yaşa demiyorum (carpe diem) hele anılarını yaşa hiç!
    Elinde tuttuğun dilek mumunu karşında duran yol'a doğru tut..
    hazır ol.. ilerle.. orda herşey var...
    Ne yaşanacaksa yaşansın umursama.. unutma sen önce kendin için varsın...
    Hadi.. şimdi kalk ve üstünü silkele.. Bak yıldızlar yol boyunca seninle...
    yeter ki gideceğin yolu belirle....

ve unutma ... zaman herşeyin ilacıdır ;)

Zaman her şeyin İlacıdır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. her derdin ilacı!

her derdin ilacı!

Her namaz kılarken okunur Kur’an Şeytanlar kahrolur, nurlanır iman En üstün ameli eda edersin Sabah namazını kıldığın zaman Her namaz vaktinde okunur ezan Melekler imrenir mümine o an Sıratı geçersin ayak kaymadan Öğle namazını kıldığın zaman İkindi vaktinde çok olur gufran Hiç geciktirmeden kılmalı aman Günahları birer birer dökersin İkindi namazın kıldığın zaman Bütün engelleri aşıp...
  2. Nilüfer - Her Şeyden Çok

Nilüfer - Her Şeyden Çok

tarot nilüfer nilüfer tarot tarotcu Bugün uyandığımda yoktun yanımda Canım bugün ilaçlarımı almadım Canım bugün ilk defa sensiz kaldım Canım canımın yaprakları gözlerin yok Çok canımı yakıyor özlemin Çok çok çok her şeyden çok Sönmeyen ateşlerde günahlarım yanıyor Bıraktığın bu yerde Hayallerim ağlıyor Ah canım Mahvediyor karanlıklar Sönmeyen ateşlerde Günahlarım yanıyor Yüreğim kan...
  3. Nez - Her Şey Boş

Nez - Her Şey Boş

Sen kendi tarafını tuttun ben ellerini tuttum Sana bir iki ağır sözüm vardı tamam tamam yuttum Çok belli ettin aldattığını dostlardan duydum Haberin olsun yalanların önüne karargah kurdum Şimdi başa dönüyor ayrılıklar Fani bu dünya gel beni kurtar Devire devire yürüyorum şişeleri Ben değil barlar sarhoş Evire çevire unutuyorum aşkları Yalan bu dünya her şey boş İddia ediyorum ki her şey boş
  4. Melekler hep etrafımızdadır Her şey her zaman göründüğü gibi değildir.

Melekler hep etrafımızdadır Her şey her zaman göründüğü gibi değildir.

İki Gezgin Melek, geceyi geçirmek için oldukça varlıklı bir ailenin evinin kapısını çalmışlar. Aile, pek kaba bir üslupla, meleklere yatacak yer olarak koca malikanenin konuk odalarından birini vermek yerine soğuk bodrumundaki küçük bir köşeyi göstermiş. Melekler buz gibi odanın soğuk ve sert zemininde kendilerine yatacak bir yer hazırlamaya çalışırken, Yaşlı Melek duvarda bir delik görmüş...
  5. Yenidoğanlar hakkında her şey!

Yenidoğanlar hakkında her şey!

Yenidoğanların göbek temizliği, anne sütü ile beslenmesi, uykusu ve diğer bilmeniz gerekenler...! Hepsini tek başlık altında toparlayıp size sunuyorum meleklerim.. 'Türk Pediatri Kurumu doktorları tarafından hazırlanmıştır' • Göbek Temizliği: Bebeğinizin göbeği yaklaşık 10 gün sonra düşer. Bu sürede her gün bebeğinizin göbeğini temizlemelisiniz. Göbeğin mikrop kapmaması için göbek...

Sayfayı Paylaş