gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

zaman herşeyi değiştirebilir örnek:)

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: zaman herşeyi değiştirebilir örnek:)
    :hhh:cok komık olmus..emegıne saglık

zaman herşeyi değiştirebilir örnek:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşiniz için neleri değiştirebilirsiniz?

Eşiniz için neleri değiştirebilirsiniz?

eşiniz ve ya sevgiliniz için hayatınızı değiştirir miydiniz?mesela onun için işinizi bırakır mısınız?ya da başka bir şehre taşınır mıydınız?ya da onun için saçlarınızı sevmediğiniz halde sarıya boyatır mıydınız?hadi bakalım cevaplayalım!!!:p
  2. herşeye inat!!!

herşeye inat!!!

Benim yokluğunla her saniye yeniden öldüğüm tüm o zamanlara inat ... Canımın lime lime acıdığı,içimin erdiği,kalbimin paramparça olduğu o hain gecelere inat ... Uyanmanın umutsuzluğa mahkum olduğu o ışıksız sabahlara inat ... Çok güçlü gibi görünmeye çalışıpta kendime yenildiğim tüm o içsel savaşlara inat ... -Ben sana mecburum,bilemezsin.. Yüreğimi seninle ısıtıyorum!- diye...
  3. Uğrunda Herşeyi!!!!

Uğrunda Herşeyi!!!!

BU DA TAM BENLİKMİŞŞ BE YAVVV:cry:
  4. Muhteşem Yüzyıl Kanal Değiştirebilir!

Muhteşem Yüzyıl Kanal Değiştirebilir!

muhteşem yüzyıl, yeni sezon, kanal mı değiştiriyor, kanalı, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yayınlanmaya başlar başlamaz pek çok polemiğe konu olan ve reyting rekorları kıran dizi Muhteşem Yüzyıl.yeni sezonda yerinde duracak gibi görünmüyor! Haliyle film yüksek bütçeli melekler,eh show tv de mali açıdan zor durumda olunca sanırım dizi kaçacak ellerinden.....

Sayfayı Paylaş