gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zaman İle İlgili Deyimler arıyorum ben

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bu günlerde ablama hep zaman ver zamana ihtiyacın var gibi cümleler kuruyorum ve birden aklıma ona Zaman İle İlgili Deyimler söylemek geldi çünkü gerçekten de zaman herşeyin ilacı atalarımızda bir çok sözlerinde bunu belirtmiş. Uzun lafın kısası kızlar, sizden Zaman İle İlgili Deyimler yazmanızı rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Zaman İle İlgili Deyimler arıyorum ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardımlaşma İle İlgili Deyimler

Yardımlaşma İle İlgili Deyimler

Yardımlaşma İle İlgili Deyimler arıyorum ben, şayet mümkünse aranızda Yardımlaşma İle İlgili bir deyim ya da deyimler bilen varsa yazarsa harika olur arkadaşlar.
  2. Misafir İle İlgili Atasözleri arıyorum

Misafir İle İlgili Atasözleri arıyorum

Misafir İle İlgili Atasözleri lazım bana eğer aranızda bana yardımcı olmak isteyen arkadaşlarım varsa lütfen Misafir İle İlgili Atasözleri yazsın:)
  3. Zaman İle İlgili Özlü Sözler arıyorum

Zaman İle İlgili Özlü Sözler arıyorum

Zaman İle İlgili Özlü Sözler arıyorum ben bu konuda bana yardımcı olmak isteyen arkadaşlarım varsa aranızda lütfen Zaman İle İlgili Özlü Sözler yazsın buraya
  4. İsteyenler için Zaman İle İlgili Deyimler ve Anlamları

İsteyenler için Zaman İle İlgili Deyimler ve Anlamları

Zaman İle İlgili Deyimler ve Anlamları Zaman İle İlgili Deyimler Nelerdir Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda sizlere ve bizden zaman ile ilgili deyimler isteyen tüm misafirlerimize, zamanla ilgili deyimler ve anlamları hakkında güzel örnekler sunuyoruz. İşte size en güzel zaman sözleri arkadaşlarım diyor ve sizleri konumuz ile başbaşa bırakıyoruz. -Neden sonra: Bir süre geçince,...
  5. Nazarla İlgili Mesajlar arıyorum ben

Nazarla İlgili Mesajlar arıyorum ben

Merhaba arkadaşlar nazara inanır mısınız bilmiyorum ama ben çok inanırım. Hatta rahmetli anneannem mezarda yatanların çoğu nazardan ölmüştür derdi ben küçükken belki de o kulağımda kaldı diye inanıyorum:) Sizden de Nazarla İlgili Mesajlar yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş