Zaman Kıracın kaset kapağından

M

Misafir

Forum Okuru
Zaman Kıracın kaset kapağından
Zaman
Kirac

bilgi sahibi olmadan fikirlerle dolmusuz bir yerlerde bir cift elin tuttugu silahta kursun olmusuz kalem sahibi olmadan kiliclar kusanmisiz yasayip yasatmak dururken hem ölmüs hem katil olmusuz gözlerimiz var ama görmek istemedikce yüreklerimiz var ama hissetmedikce hic islanmadan yüzmek ne kadar mümkünse hic yanmadan atesle ne kadar oynanabilirse icinde yasamak varken teget gecmek dünyaya iste bana öyle geliyor cünkü zaman gecip gidiyor avuclarinda hissetmek varken birinin ellerini sIkica tutup sevmekten güvenmekten korkar olmusuz kapilari kapatmak yetmemis kepenkler indirmisiz bir kücük asma kilitle insani insan serrinden sakinmisiz gözlerimiz var ama görmek istemedikce yüreklerimiz var ama hissetmedikce hic islanmadan yüzmek ne kadar mümkünse hic yanmadan atesle ne kadar oynanabilirse icinde yasamak varken teget gecmek dünyaya iste bana öyle geliyor cünkü zaman gecip gidiyor zamanimiz var ama korkmayi sürdürdükce ruhumuz var teslim etmeden önce hic islanmadan yüzmek ne kadar mümkünse hic yanmadan atesle ne kadar oynanabilirse icinde yasamak varken teget gecmek dünyaya iste bana öyle geliyor cünkü zaman gecip gidiyor

Geri