gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zaman Tünelinden çıkmak için ne yapmam gerek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Zaman Tünelinden Ayrılma Zaman Tünelinden Ayrılma nasıl oluyor ben Zaman Tünelinden Ayrılmak istiyorum bu mümkün mü?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Facebook Zaman Tüneli Kapatma Facebook Zaman Tünelinden Çıkmak

Facebook zaman tünelininden çıkmanın çözüm yolu firefox yada Chrome zaman tünelinden çıkma eklentisini kurmak..Eklentileri kurunca facebook profiliniz eski haline dönüyor.

Facebook zaman tüneli firefox eklentisi

mozilla firefox zaman tünelininden çıkma eklentisini BURADAN indirebilirsiniz. Eklentiyi kurduktan sonra profiliniz kapatıp tekrar açın facebook hesabınızın eski haline döndüğünü göreceksiniz.

Facebook zaman tüneli Chrome eklentisi

Google Chrome da Zaman Tüneli Kapatmak için TimelineRemove eklentisini kurmanız gerekiyor..TimelineRemove eklentisine BURADAN ulaşabilirsiniz.

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ben yaptım ama çıkmış gibi görünoyurum arkadaşlarım hala zaman tüünelindesin diyorlar :S:S

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zaman Tünelinden çıkmak yoktur :))

Zaman Tünelinden çıkmak için ne yapmam gerek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Zaman Tünelinden Çıkmak

Facebook Zaman Tünelinden Çıkmak

Facebook Zaman Tüneli Kapatma Facebook Zaman Tünelinden Çıkmak Merhaba Sevgili Melek'ler ve Facebook Zaman Tünelinden çıkmak isteyen siz sevgili misafirler, sizler için bu yazımızda Facebook zaman tünelinden çıkmanın yolları hakkında bilgi aktarıyoruz. Facebook zaman tünelininden çıkmanın çözüm yolu firefox yada Chrome zaman tünelinden çıkma eklentisini kurmak..Eklentileri kurunca...
  2. Facebook zaman tüneline geçmek için

Facebook zaman tüneline geçmek için

Facebook zaman tüneline geçiş facebook zaman tüneline geçmek için Merhaba Sevgili Melek'ler ve Facebook zaman tüneline geçmek isteyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda Facebook zaman tüneline geçiş için gerekli bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Facebook Zaman Tüneli nasıl aktif edilir merak ediyorsanız öncelikle linke Tıklayın Daha sonra aşağıdaki resimde işaretli olan Zaman Tüneline...
  3. Facebook Zaman Tüneli İçin Beşiktaş Kapak Resimleri

Facebook Zaman Tüneli İçin Beşiktaş Kapak Resimleri

Zaman Tüneli Kapakları Beşiktaş Beşiktaş Zaman Tüneli Kapakları Facebook Zaman Tüneli Kapakları Beşiktaş Beşiktaşlı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için facebook zaman tünelinde kullanabilecekleri birbirinden güzel Beşiktaş kapaklarını paylaşıyoruz :)
  4. Zaman Tüneli Kapakları Yapma konusunda yardım istiyorum

Zaman Tüneli Kapakları Yapma konusunda yardım istiyorum

Zaman Tüneli Kapakları Yapma konusunda sizlerin yardımına ihtiyacım var bu Zaman Tüneli Kapakları Yapma nasıl oluyor bende öğrenim:S
  5. Facebook Zaman Tüneli İçin Beşiktaş Kapak Fotoğrafları

Facebook Zaman Tüneli İçin Beşiktaş Kapak Fotoğrafları

Bu konu; bjk facebook kapak fotoğrafları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, eğer kalbiniz Beşiktaş sevgisiyle atıyor, siyah beyazın asaletini yüreğinizda taşıyorsanız şimdi sizlerle galerimizden paylaşacağuımız Facebook kapak fotolarına bayılacaksınız. Birini seçin ve facebook zaman tünelinizde kullanın. Herkes kara kartalların azametini bir de sizin...

Sayfayı Paylaş