gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Zaman uçup gidiyor [kelebekli saat]

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

kelebekli saat kelebeklı saat kelebekli saatler Zamanın hızla uçup gittiğini anlatan güzel bir çalışma . Birbirinden farklı, canlı renklerle üretilmiş olan bu saatler, çok hoş bir dekorasyon örneği.

Saatin tasarımı Susanne Philippson’ a ait.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Zaman uçup gidiyor [kelebekli saat]
    Bayıldım yaaaaaaaaa süperler ben de istiyorum evime :)Paylaşım için saol canım

Zaman uçup gidiyor [kelebekli saat] konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zamandan bir saat

Zamandan bir saat

Bir kimse rüyada, gece ve gündüzden bir saatlik bir zamani görse, o zaman miktari altin ve gümüslere nail olur. Rüyada eserde varid olan cuma vaktindeki saat gibi duanin kabul edilecegi saati görse, kötülüklerin ve yaramaz seylerin gitmesine, fakirin zenginligine ve sözü yerine getirmeye delalet eder.
  2. Şebnem Ferah - Zaman Geçip Gidiyor

Şebnem Ferah - Zaman Geçip Gidiyor

bilgi sahibi olmadan fikirlerle dolmusuz bir yerlerde bir cift elin tuttugu silahta kursun olmusuz kalem sahibi olmadan kiliclar kusanmisiz yasayip yasatmak dururken hem ölmüs hem katil olmusuz gözlerimiz var ama görmek istemedikce yüreklerimiz var ama hissetmedikce hic islanmadan yüzmek ne kadar mümkünse hic yanmadan atesle ne kadar oynanabilirse icinde yasamak varken teget gecmek dünyaya...
  3. Yunanca Zaman/Saat Söyleme

Yunanca Zaman/Saat Söyleme

melekler okulu saat kaçta başlıyor yunanca saatler .... saat kaçta başlıyor Τι ώρα αρχίζει........; ti ora arhizi ........... Saat ... -de başlıyor Αρχίζειστις ....... arhizi stis........ .... Saat kaçta bitiyor? Τι ώρα τελειώνει ........; ti ora telioni Saat.... -de bitiyor Τελειώνει στις ......... telioni stis Bu saat doğru mu? Είναι σωστή η ώρα αυτή; ine sosti i ora afti...
  4. zaman uçup gidiyor..

zaman uçup gidiyor..

kelebekli saat kelebekli duvar saati duvar saatleri Zamanın hızla uçup gittiğini anlatan güzel bir çalışma . Birbirinden farklı, canlı renklerle üretilmiş olan bu saatler, çok hoş bir dekorasyon örneği. Saatin tasarımı Susanne Philippson’ a ait.
  5. cimbom shalke maçı ne zaman saat kaçta ?

cimbom shalke maçı ne zaman saat kaçta ?

Slm.Koyu cimbom taraftarıyım ama eşim kadar olamıyorum :) .Shalke maçının tarihini merak ediyorum, ne zaman saat kaçta maç?

Sayfayı Paylaş